امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۰:۱۶:۱۹ - چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محمود رمضانی‌ : ملوان با قلعه‌نویی به توافق نهایی رسید
رئیس هیئت فوتبال انزلی گفت: مالک باشگاه ملوان با قلعه‌نویی سرمربی جدید این تیم به توافق نهایی رسیده است. محمود رمضانی‌پور امروز در انزلی با اشاره به وضعیت باشگاه ملوان اظهار کرد: هیئت فوتبال شهرستان و استان همه‌گونه همکاری را با باشگاه ملوان داشته است. وی با بیان اینکه سعی شده تعامل خوبی در باشگاه […]

رئیس هیئت فوتبال انزلی گفت: مالک باشگاه ملوان با قلعه‌نویی سرمربی جدید این تیم به توافق نهایی رسیده است.

محمود رمضانی‌پور امروز در انزلی با اشاره به وضعیت باشگاه ملوان اظهار کرد: هیئت فوتبال شهرستان و استان همه‌گونه همکاری را با باشگاه ملوان داشته است.

وی با بیان اینکه سعی شده تعامل خوبی در باشگاه ملوان ایجاد شود، افزود: با توجه به ورود بخش‌ خصوصی در باشگاه ملوان، نگاه ما امیدوارکننده است.

رئیس هیئت فوتبال انزلی گفت: مالک باشگاه ملوان با قلعه‌نویی به توافق  رسیده و اکنون کمک‌های قلعه‌نویی در حال انجام کار برای ملوان هستند.

وی درباره حضور قلعه‌نویی در انزلی و برگزاری مراسم معارفه وی تصریح کرد: مالک باشگاه ملوان در تماسی با بنده اعلام کرده که با قلعه‌نویی به توافق نهایی رسیده و از عصر امروز سرمربی جدید با کادر فنی خود در تمرینات ملوان حضور می‌یابد.

رمضانی‌پور به وضعیت قرارداد بازیکنان ملوان اشاره کرد و یادآور شد: امروز با حضور قلعه‌نویی عقد قرارداد با بازیکنان ملوان منعقد می‌شود و هیئت فوتبال شهرستان و استان بسیج شده‌اند تا این کار انجام شود.

وی با اشاره به انجام تعهدات مالی بهشتی مالک باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: در صورتی که بهشتی به تعهدات خود عمل نکند اعضای هیئت مدیره ملوان و دنیامالی ورود می‌کنند تا شرایط برای ادامه فعالیت باشگاه انجام شود.

معاون اجرایی ملوان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: گزینش بازیکنان انجام شده و از طرف قلعه‌نویی لیست بازیکنان نهایی می‌شود.

محمود پیشگاهادیان تصریح کرد: امروز یا فردا با حضور قلعه‌نویی با بازیکنان قرارداد بسته می‌شود.

قرار بود مراسم معارفه قلعه‌نویی عصر روز گذشته در ورزشگاه تختی انجام شود اما به دلیل برخی مسایل مالی مالک باشگاه، این مراسم به ساعت ۶ عصر امروز موکول شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب