محمدحسين جعفري مديرعامل تراکتورسازي در آستانه بازي با ملوان

جعفري در ابتداي حرف هايش اظهار داشت:« به غير از فروزان که مصدوم و عابدي که محروم است همه آماده بازي با ملوان هستند و انشالله بتوانيم با دست پر از انزلي برگرديم.فروزان به خاطر آن بي انضباطي در کميته انضباطي شرکت کرد ولي بخشيده شد. او حتي سرتمرينات آمد و بعد از ناحيه سرشانه مصدوم شد. درگيري او با هوادار تراکتور طوري بود که نياز به سخت گيري و جريمه مالي هم نبود هرچند علاقه هم نداريم روي اين مسائل مانور دهيم. خود فروزان هم آمد و عذرخواهي کرد.»

به گزارش گل،او ادامه مي دهد:« بازي سختي با ملوان داريم. احساس مي کنم بايد در انزلي خيلي قوي و قدرتمند ظاهر شويم. نسبت به گذشته خيلي بهتر شده اند و مي بينيد که شانه به شانه رقبا در کورس هستند. ما شناخت خوبي از آنها داريم و مي دانيم که امسال در خانه خوب نتيجه نگرفتند.هميشه بازي هاي خوبي با ملوان داشتيم. بالاخره نه ملوان و نه تراکتور ضد فوتبال بازي نمي کنند. اگر تماشاگران 2 تيم مشکلي ايجاد نکنند، بازي قشنگي مي شود. هر 2 تيم اهل حمله و بازي هجومي هستند. بالاخره شرايط 2 تيم طوري است که نياز به 3 امتياز دارند.»

او در خصوص اين که شايعه شده توني در صورت باخت از ملوان، برکنار مي شود، تاکيد مي کند:« نمي دانم اين حرف را چه کسي درآورده. ما بايد دقت کنيم که اين حرف ها روي ما تاثير نگذارد. بالاخره اين حرف ها را روي اهداف خاصي مي زنند و شايد مي خواهند سرمربي خود را سرکار بياورند. تا من هستم با اين حرف ها تحت تاثير قرار نمي گيرم. اگر اين بازي را هم ببازيم توني است. با قدرت از او حمايت مي کنم. برد و باخت با فوتبال عجين است و بايد علت باخت را پيدا گرد.»

جعفري در خصوص اين که آيا کي روش بايد با باخت به لبنان برکنار شود يا خير مي گويد:«تجربه ثابت کرده که در فوتبال ما علم جايي ندارد و اصلا در فوتبال به علم گرايي اعتقادي نداريم. متاسفانه فوتبال ما برپايه احساس بنانهاده شده و هنوز نمي دانيم که فوتبال يک صنعت بزرگ است و چه کارها نمي شود با آن کرد. مشکل تيم ملي و فوتبال ما فقط کرش نيست. شايد کي روش در نتايج تاثير داشته اما مگر بهترين مربي ايراني ما در باشگاهش با آن همه ستاره چه نتيجه اي گرفته؟ بايد مشکلات بنيادي فوتبال را حل کرد.»

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.