اختصاصی: ما مشکلاتي هم داريم و کار آساني در پيش رو نداريم

به گزارش اختصاصی Malavan.ir دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن در هفته ششم لیگ برتر فوتبال گفت:

بعد از بازی با پرسپولیس مهدی شیری و محسن یوسفی مصدوم شدند که هنوز هم نمی‌دانیم به بازی فردا می‌رسند یا نه. این بازی، بازی حساسی برای ماست و می‌خواهیم که امتیاز کامل این بازی را بگیریم. ذوب آهن تیم خلاقی است منتها در خط دفاعی با مشکلاتی روبرو هستند من بازی‌های این تیم را در لیگ دیده‌ام. آن‌ها بازیکنان خطرناکی دارند ولی ما به این سه امتیاز احتیاج داریم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید چرا تیم ۱۱ نفره ملوان در مقابل تیم ۱۰ نفره پرسپولیس بازی را واگذار کرد گفت: از آن بازی به بعد خیلی‌ها در این مورد از من سوال می‌کنند. ما در ۳۰ دقیقه اول خوب و منطقی بازی کردیم ولی وقتی که آن‌ها ۱۰ نفره شدند، بازی را تدافعی کردند و بازی را بستند و عملا کار را برای ما مشکل کردند و بیشتر به بازی مستقیم و ضربات ایستگاهی روی آوردند ، در حالی که ما فقط در عرض بازی میکردیم من در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که باید جاه طلبانه تر بازی کنند متاسفانه حس پیروزی در آنان وجود نداشت.

سرمربی ملوان در جواب خبرنگار Malavan.ir که ملوان در ۵ بازی دو گل زده این نقص چگونه جبران میشود تصریح کرد : ما می‌توانستیم در تمام بازی ها از دو فوروارد استفاده کنیم ولی میانه میدان ما خالی می‌شد من در بازی با داماش در ۳۰ دقیقه ی آخر این را تست کرده بودم ولی نه تنها به گل نرسیدیم ، بلکه موقعیت گلزنی به آنها دادیم این ریسک در بازی با پرسپولیس که توپ را به عقب برده و فکر به ضد حمله داشت اشتباه محض بود . پرسپولیس در آن بازی دفاع جانانه‌ای کرد و هیچ موقعیت گلی به ما نداد، با با دو فروارد هم فایده نداشت چون ما نمیتوانستیم یک فروارد را هم تغزیه کنیم با اضافه شدن فروارد دوم باید از هافبک کم میشد که این دوای درد ما نمیشد، ما باید حس گلزنی و برد را تقویت کنیم.

وی در مورد سوال دوم خبرنگار Malavan.ir در مورد تقابل با لوکا بوناچیچ هموطن خود اضافه کرد: من خوشحالم که مربیان کروات زیادی در ایران سابقه ی مربیگری دارند اما این یک مسابقه فوتبال است و پیروزی ملوان برای من مهم است .

اسکوچیچ ادامه داد : من ۲۴ ساعته با این تیم کار می‌کنم و تمام مسائل این تیم را می‌دانم. من می‌خواهم ملوان خوبی بسازم و مشکلی با کسی ندارم، برای من بومی و غیر بومی فرقی نمیکند هر که بهتر باشد در ترکیب قرار میگیرد مردم به سابقه و اسم بازیکن توجه میکنند اما این منم که با آنان زندگی میکنم و میدانم کدام بهتر از دیگریست.

وی در ادامه در مورد بازی نکردن حسن اشجاری گفت: شما بازی این بازیکن را در مقابل صبای قم دیدید پس حرفی برای گفتن ندارم. اشجاری یک بازیکن حرفه‌ای است و خوب در تمرین‌ها شرکت می‌کند ولی من ۲۷ بازیکن دارم که از این ۲۷ بازیکن فقط ۱۱ نفر در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند و این ۱۱ نفر کسانی هستند که سرعت و قدرت بیشتری داشته باشند.

وی در پایان اظهار کرد: برای من شکست، شکست است. این اولین باری بود که من با تیم ۱۱ نفره به تیم ۱۰ نفره می‌باختم . باید بیشتر کار کنیم و حس جاه طلبی و پیروزی را در بازیکنان تقویت کنیم. مردم بیرون گود نشسته اند و با دست به من اشاره میکنند که از دو فروارد استفاده کنم این ترکیب در حال حاضر جواب نمیدهد همانطور که در بازی با داماش درد ما را علاج نکرد.

لوکابوناچیچ هموطن دراگان و سرمربی تیم ذوب آهن نیز با توجه به پرواز ساعت 18:30 به مقصد رشت به کنفرانس خبری پیش از بازی نرسید.

تهیه و تنظیم : علیرضا زارع

4 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.