امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
۲۰:۲۳:۵۱ - دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مایلی کهن در کنفرانس قبل از بازی
در ابتدا سلام دارم خدمت همشهريان عزيزم و خوشحالم که دوباره در اين شهر هستم. شرايط بازي فردا براي ما خيلي سخت است چون ما در روز شنبه با استقلال بازي سختي انجام داديم و حتي نتوانستيم ريکاوري خوبي داشته باشيم. ما سعي مي‌کنيم بهترين بازي خود را ارائه دهيم و در دستور کارمان بازي […]

در ابتدا سلام دارم خدمت همشهريان عزيزم و خوشحالم که دوباره در اين شهر هستم. شرايط بازي فردا براي ما خيلي سخت است چون ما در روز شنبه با استقلال بازي سختي انجام داديم و حتي نتوانستيم ريکاوري خوبي داشته باشيم. ما سعي مي‌کنيم بهترين بازي خود را ارائه دهيم و در دستور کارمان بازي جوانمردانه و روبه جلو قرار دارد.
البته در اين بازي مجيد خدابنده‌لو را به دليل سه اخطاره بودن در اختيار نداريم. بازي فردا بازي سختي براي ماست چون ملوان يکي از تيم‌هاي خوب ليگ برتر امسال است. ما در نقل و انتقالات نتوانستيم بازيکن صاحب نامي جذب کنيم. به هر حال بازيکنان صاحب‌نام جذب تيم‌هاي بزرگ مي‌شوند و گهر دورود که هميشه در همه زمينه‌ها مظلوم بوده در اين خصوص نيز مظلوم واقع شده است.جوي که عليه تيم ما و شهر دورود گفته بودند، ديديد که آن طور نبود و خوشبختانه مردم خونگرم شهر دورود نشان دادند که از فرهنگ بالايي برخوردارند. در همه دنيا مردم مي‌آيند تا از فوتبال لذت ببرند. اگر حوادثي در ورزشگاه‌ها رخ مي‌دهد دليل اين برخوردها برخي از مديران عامل و مربيان هستند که با اظهار نظرهاي خود باعث التهاب و انتقال التهاب به سکوها مي‌ شوند. همه ديدند که مردم دورود در نهايت احترام مسابقه را به پايان رساندند.
يکي از دلايل خالي شدن استاديوم‌ها خود ما فوتبالي‌ها هستيم که با حمله به همديگر ميدان ورزش را تبديل به تسويه حساب شخصي کرده‌ايم. به اين جهت است که استقبال از فوتبال که براي دوستي‌ها بنا شده، کم است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. لسمان انزلی   دی ۴, ۱۳۹۱  

  اقا فردا هرکی میتونه بیاد استادیوم حتی اگه بارو ن شد . فردا واسه برگردوندن ملوان خیلی مهمه . دمتون گرم ….

 2. ممی زینتی از آلمان یک ملوان   دی ۵, ۱۳۹۱  

  ءءء ایران ملوان بندرانزلی ءءء
  ءءء به آقای ممی مایلی کهن خوش آمد میگویم که آمدند شهر خودشون بندرانزلی عزیزمون … ءءء

 3. مهدی   دی ۵, ۱۳۹۱  

  ایران ملوان ممی احمدزاده


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب