امروز دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
8:50:33 - چهارشنبه 1 جولای 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مالک جدید ملوان : داریوش بهشتی لرد
شب گذشته داریوش بهشتی لرد مالک جدید باشگاه ملوان شد تا در فصل پیش رو ملوانی ها با یک مدیرعامل جدید کارشان را آغاز کنند. پیش از این سیروس محجوب مالک ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان بود که در پایان فصل از ادامه همکاری با این باشگاه انصراف داد و مسئولان شهری از بین دو […]

شب گذشته داریوش بهشتی لرد مالک جدید باشگاه ملوان شد تا در فصل پیش رو ملوانی ها با یک مدیرعامل جدید کارشان را آغاز کنند. پیش از این سیروس محجوب مالک ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان بود که در پایان فصل از ادامه همکاری با این باشگاه انصراف داد و مسئولان شهری از بین دو متقاضی خرید، سهام ملوان را به داریوش بهشتی منتقل کردند. به زودی اعضای هیات مدیره این باشگاه تعیین می شوند تا تکلیف سرمربی جدید ملوان مشخص شود.

داریوش بهشتی لرد متولد ۱۳۵۵ روستای لرد بخش شاهرود شهرستان خلخال و دارای مدارک دانشگاهی تربیت بدنی ، معماری و فوق لیسانس حقوق عمومی از دانشگاه تهران و در حال حاضر در زمینه عمرانی مشغول فعالیت اقتصادی است. خبرآنلاین نیز در خصوص فردی که از او به عنوان سرمایه گذار جدید نام برده می شود نوشته است: داریوش بهشتی لرد نامی است که سال قبل به یکباره به عنوان مدیرعامل تیم دسته دومی طلوع نسل ابومسلم منصوب شد، نامی که وقتی روی موتورهای جستجوگر اینترنتی جستجو کنیم به سوابقی می رسیم که آرزوی نمایندگی مجلس آن هم از خلخال و اردبیل را در سر داشته و بی نتیجه مانده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. mym   جولای 1, 2015  

    آخه واقعا نمیدونم چی بایدبگم! آقای شهبازی یک رِزومه کاری داشتندوسوابقشان موجودبودومشخص بود که فردقابل اطمینانی خواهند بود. ولی آقای بهشتی هیچ سابقه ی مشخصی در امر ورزش ندارندواین کمی نگران کننده است.
    به هرحال اتفاقی بوده که رخ داده وبایدمنتظرنتیجه باشیم.امیدوارم آینده ای خوب و خوش وباب دل هواداران درانتظارتیم کهن بندرانزلی باشد…


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب