مازیار : هيچ ادعايی با ملوان نداريم

مازيار درباره مصدومیت خود گفت : خوشبختانه شرايطم نسبت به چند روز قبل بهتر شده و اگر در ليست کي‌روش باشم از روز دوشنبه تمريناتم را آرام آرام شروع خواهم کرد.خوشبختانه شرايط تيم ملي بسيار خوب است و همه آماده هستند تا در ديدار حساس و شايد سرنوشت‌ساز برابر کره جنوبي يک تيم سرعتي و چابک‌تر به ميدان برود.
اميدوارم که صدهزار هوادار در اين بازي فوق‌العاده حساس و مهم تيم ملي را حمايت کنند تا با خيال راحت‌تر در اين بازي بچه‌ها به نتيجه دلخواه خود برسند.
وي در پاسخ اين سؤال که احتمال دارد کره‌اي‌ها با تيمي جوان به تهران بيايند نيز گفت: بعيد مي‌دانم اين اتفاق بيافتد، البته کره تيم پير و جوان ندارد و هميشه کره جنوبي است. آنها در جدول گروه‌بندي 7امتياز دارند و تيم ايران 4امتياز، پس قطعاً با تدابير و پتانسيل کامل خود به ايران مي‌آيند، چون صعود کره‌اي‌ها هم هنوز 100درصد نشده است.اميدوارم امتياز کامل را از اين بازي بگيريم تا با خيال راحت‌تر در جمع بالانشينان جدول قرار بگيريم، کار سخت است اما مي‌توانيم به خواسته خود برسيم.
مازیار در پاسخ سؤالي در خصوص شرايط تيم ملوان نيز گفت: هيچ ادعايي با ملوان نداريم و پله‌پله سعي خواهيم کرد در هفته‌هاي آينده رو به بالا بياييم تا به شرايط ايده‌آل برسيم. ما بدون ادعا در هر بازي به ميدان مي‌رويم تا دل هواداران خودمان را به دست آوريم، اميدوارم که صاحب رتبه خوبي در ليگ برتر شويم.

و در پاسخ سؤالي که گزارشگر خبر از وی پرسید که چرا از گل‌هايي که در ملوان مي‌زني در پرسپوليس نزدي نيز گفت: من فقط يک گل در ملوان تا به امروز زده‌ام، اگر در پرسپوليس به اين موفقيت نرسيده ام بايد اين را از پرسپوليسي‌ها بپرسيد. متأسفانه در ابتداي فصل مسائل پرسپوليس باعث شده بود تا در ملوان چندان خوب نباشم اما لحظه لحظه حال و هواي پرسپوليس را از سرم بيرون کردم و خوشبختانه کم‌کم سعي مي‌کنم با روند رو به رشد همان مازياري شوم که هواداران ملوان دوست دارند. اميدوارم که به هدفم برسم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.