مازیار زارع : آقایان با چه استدلالی اسکوچیچ را به همین راحتی از دست دادند؟

کاپیتان تیم فوتبال ملوان در مورد قطعی شدن جدایی دراگان اسکوچیچ از این تیم گفت: مطمئن باشید ملوان در آینده‌ای نزدیک افسوس از دست دادن دراگان اسکوچیچ را خواهد خورد.

مازیار زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ابتدا در خصوص صحبت‌های رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان که از قطعی شدن جدایی دراگان اسکوچیچ خبر داده است، گفت: بالاخره آب پاکی روی دست‌ها ریخته شد و آقایان تکلیف دراگان را روشن کردند. واقعاً نمی‌دانم آقایان با چه استدلالی این مربی را به همین راحتی از دست دادند. البته آنها صاحب اختیار هستند اما مطمئن باشید ملوان خیلی زود افسوس از دست دادن اسکوچیچ را خواهد خورد و دیگر آن زمان همه چیز عوض شده است.
زارع ادامه داد: برای من جای سؤال دارد که چطور هنوز پول بازیکنان را نداده‌اند اما رفته‌اند دنبال یک مربی دیگر و حتی از انتخاب مربی جدید حرف زده‌اند! شما که پول بازیکنان را نمی‌دهید پس چطور دنبال مربی جدید رفته‌اید؟ در ضمن برای انتخاب مربی جدید نیاز به پول است و این درحالی است که بازیکنان ملوان در این مدت فقط وعده و وعید شنیده‌اند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان 2 بار مصاحبه کرده است. او اول گفت که دراگان باید از حضور در ملوان افتخار کند. من هم باید به ایشان بگویم شما هم باید از بودن در ملوان که یک تیم ریشه‌دار و قدیمی است افتخار کنید. ایشان از اسکوچیچ تشکر کرده بلکه باید از ملوان هم تشکر کند. آقایان از گرفتن حامی مالی در فصل بعد صحبت کرده‌اند اما ما کاری به فصل بعد نداریم و بهتر است پول فصل گذشته ما را بدهند. الان دغدغه ما پول سال قبل است نه سال آینده.

هافبک تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ادامه داد:‌ نمی‌دانم چرا همه چیز برعکس است. وقتی اول فصل نتیجه نمی‌گرفتیم خیلی‌ها کیف می‌کردند و ساکت بودند اما تا نتیجه گرفتیم، مشکلات و حواشی شروع شد. فکر می‌کنم خوشی به ملوان نیامده است. ما 3 ماه در این باشگاه کسی را ندیدیم تا در مورد مشکلات صحبت کنیم و این اواخر هم گفتند که تا 20 فروردین حسابرسی می‌کنند و پول‌ها را می‌دهند ولی فکر کنم منظورشان 20 فروردین 94 بوده است!

وی تصریح کرد: اگر شرایط همینطور پیش برود ملوان رو به نابودی خواهد رفت. من واقعاً بابت برخوردی که با اسکوچیچ شد متاسف و ناراحتم. چرا باید این برخوردها با امثال اسکوچیچ یا پاشنکو صورت بگیرد؟! دراگان با این امکانات کم بهترین نتایج را گرفت و نمی‌دانم انسانیت کجا رفته که با او چنین برخوردی انجام دادند. من در جریان مشکلات این مربی قرار داشتم و هر مربی جای دراگان بود همه را اینجا دیوانه می‌کرد.

زارع در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: نمی‌دانم گناه بازیکنان چیست که چنین برخوردی با آنها صورت می‌گیرد. آیا ما گناه کردیم که نتیجه گرفته‌ایم؟ آیا اسکوچیچ گناه کرده بود؟ چرا تا الان فقط باید 40 درصد پول گرفته باشیم و چرا اسکوچیچ باید از باشگاه طلب کار باشد؟ شاید 60 درصد قرارداد بازیکنان دیگر تیم‌ها 600 میلیون بشود اما قراردادهای بازیکنان ملوان پایین بوده و فکر نمی‌کنم تسویه حساب با بازیکنان این تیم، بیشتر از 2 میلیارد و پانصد میلیون شود. آقایان فکر می‌کنند چون آخر فصل است، بازیکنان شاید از قسمتی از قراردادها چشم‌پوشی کنند اما باید بدانند که ما تا ریال آخر پول‌مان را می‌خواهیم.

کاپیتان تیم فوتبال ملوان تصریح کرد: روز بازی با گسترش فولاد به بازیکنان 700 هزار تومان پاداش دادند ولی من و سید جلال این پاداش را نگرفتیم. من هم به پول نیاز دارم و نمی‌گویم ثروتمند هستم اما صدقه نمی‌خواهم که با گرفتن 700 هزار تومان در روز بازی ساکت شوم. من هم مثل دیگر بازیکنان پولم را می‌خواهم ولی آن 700 هزار تومان را هم به دکتر تیم دادم که بابت خرید وسائل پزشکی بدهکار بود. به عنوان کاپیتان تیم از طرف خودم و بچه‌ها از زحمات اسکوچیچ تشکر می‌کنم ولی مطمئن باشید بابت از دست دادن او افسوس خواهیم خورد.

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.