لایق باخت با این نتیجه نبودیم

کنفرانس مطبوعاتی طوری شروع شد که بعضی خبرنگاران اهل رشت در حال جنگ لفظی با هم بودند و به شدت به حمید درخشان با سخن هایشان حمله می کردند و  بازیکنان ، مدیر عامل و کادر فنی از این حملات در امان نبودند و زیر سئوال برده می شدند .
 
حميد درخشان پس از شکست 3 بر 1 برابر ملوان اظهار داشت:
ما براي جبران گل خورده حمله کرديم اما نتوانستيم از موقعيت‌هاي گل‌زني استفاده کنيم و در ضدحمله غافلگير شديم و گل‌هاي ديگري هم دريافت کرديم. اين طبيعت فوتبال است وقتي تيم گل نمي‌زند گل مي‌خورد.
 مي‌خواهم از داور انتقاد کنم، هرچند وقتي عليه داور حرف مي‌زنيم بايد به کميته انضباطي برويم اما مي‌خواهم بپرسم داور چگونه در دقيقه آخر دروازه‌بان ما را اخراج کرد؟ آيا او خطايي مرتکب شده بود که کارت قرمز دريافت کرد؟ نمي‌دانم داوري‌ها کي درست مي‌شود. شايد اگر دروازه‌بان ما اخراج نمي‌شد آن پنالتي دقيقه 90 را مهار مي‌کرد. شايد داور تحت تاثير جريان بازي يا حضور تماشاگران شده بود. شايد هم محو بازي بود.

درخشان با اشاره به مصدوميت بازيکن خارجي داماش گفت:

 کبه مصدوم است و امروز چاوشي و متوسل‌زاده را فقط داشتيم.

وي در مورد اينکه عابديني گفته بود وقتي ژوزه خوب امتياز نمي‌گيرد بايد برکنار شود و حالا شما را چرا برکنار نمي‌کند گفت:

اين سوال را از خود عابديني بپرسيد اما تيم من بهتر از تيم ژوزه بازي مي‌کند ولي گل نمي‌زند. مقصر گل نزدن داماش من نيستم. مربي که نمي‌تواند گل بزند. مهاجم بايد گل‌زني کند. امروز برابر ملوان خوب بازي کرديم اما گل نزديم. انصاف داشته باشيد. داماش در ديدار با مس و امروز مقابل ملوان خيلي خوب بازي کرد. البته من مقصر شکست هستم و بايد پاسخگويش باشم.  وقتي بازيکن گل نمي‌زند مقصر مربي مي‌شود و بد تصميم گرفته و بد بازيکن گرفته است. مربي هميشه بدهکار است حتي وقتي مهاجم دروازه خالي را گل نمي‌کند.

وي در مورد توهين تماشاگران داماش به تماشاگران ملوان گفت: تماشاگران داماش توهين نکردند بلکه اين تماشاگران ملوان بودند که بعد از زدن دو گل به تماشاگران ما توهين کردند. آنها نبايد چنين کاري مي‌کردند. تماشاگر داماش به خاطر تصميم داور در آخر بازي معترض شد و قبل از آن هم ملواني‌ها بودند که به تماشاگران ما بي‌احترامي کردند.

درخشان در مورد اينکه داماش در ليگ برتر مي‌ماند يا نه گفت:

 من تيم‌هاي بدتر از اين را هم داشته‌ام. قول مي‌دهم داماش در ليگ برتر بماند. شهرداري را هم در ليگ برتر نگه داشتم. من شاهين بوشهر را نينداختم. شما اصلا تصور کنيد مسئوليت باخت با من است اما من مي‌توانستم فوتبال را ببندم و اينجا گل نخوريم. مي‌توانستم فوتبال کثيفي ارائه کنم اما اين کار را نکردم زيرا دوست داشتم تماشاگران از فوتبال لذت ببرند. من براي مساوي نيامده بودم.
3 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.