امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۱:۵۴:۳۶ - یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قلعه نویی خاطره بدی در ذهن هواداران ملوان گذاشت
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باشگاه‌ها باید برای تامین هزینه‌های خود اسپانسری در حد و اندازه‌هایشان پیدا کنند، گفت: به نظرم قلعه‌نویی رفتار اشتباهی داشت و با جدایی اش آسیب بیشتری به باشگاه ملوان زد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان به نقل از سایت خانه ملت ، مهرداد بائوج […]

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باشگاه‌ها باید برای تامین هزینه‌های خود اسپانسری در حد و اندازه‌هایشان پیدا کنند، گفت: به نظرم قلعه‌نویی رفتار اشتباهی داشت و با جدایی اش آسیب بیشتری به باشگاه ملوان زد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان به نقل از سایت خانه ملت ، مهرداد بائوج لاهوتی با تاکید بر اینکه باشگاه‌ها باید برای تامین هزینه‌های خود اسپانسری در حد و اندازه‌هایشان پیدا کنند، اظهار کرد: باشگاه‌ها راهی ندارند جز اینکه خودشان اسپانسر پیدا کنند زیرا در حال حاضر دیگر اداره باشگاه ها توسط دولت مقدور نیست و حتی قوانین تاکید دارد دو باشگاه معروف دولتی هم به بخش خصوصی واگذار شوند که البته این کار تاکنون صورت نگرفته است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت نمی تواند خودش را درگیر باشگاه‌داری کند و مقابل سایر باشگاه ها قرار بگیرد و بخش خصوصی هم نمی تواند با دولت رقابت داشته باشد.

وی درباره دلیل بروز مشکلات باشگاه ملوان گفت: در باشگاه ملوان دقت لازم در جذب اسپانسر صورت نگرفت و متاسفانه حد و اندازه و قواره آن هایی که اسپانسر شدند به اندازه باشگاه ملوان نبود زیرا ملوان یکی از قدیمی ترین تیم های ورزشی است که همیشه حرف های زیادی برای گفتن داشته است.

وی افزود: افرادی که برای خرید این تیم یا به صورت اسپانسری می آیند باید در حد و اندازه این تیم باشند. وقتی مسئولان باشگاه دنبال افراد کوچک می روند، این افراد فقط در یک زمان محدود دوام می آورند.

وی بیان کرد:آدم های کوچک آمدند و نتیجه هم آن شد که آسیب زیادی به تیم وارد شد اما همه باید تلاش کنند  موضوع اسپانسر و اداره کننده تیم از نظر کلی مشخص شود و مسئولان باشگاه باید دقت کنند حد و اندازه اسپانسر تا ۱۰ سال آینده در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره کناره گیری قلعه نویی از باشگاه ملوان نیز خاطرنشان کرد: کار قلعه نویی پسندیده نبود زیرا او از ابتدا کاملا در جریان ریز مسائل باشگاه بود و اینگونه نبود که از خارج از کشور آمده باشد و مسائل و مشکلات باشگاه را نداند.

وی گفت: قلعه نویی می دانست که باید مشکلات را سپری کند. به نظرم  اشتباه کرد و آسیب بیشتری هم به این تیم زد زیرا آمد و نشاط و شادابی تیم را به یاس و نومیدی تبدیل کرد و اگرچه در چارچوب قوانین و مقررات آمد و قراردادش را فسخ کردند اما این کار برازنده شخصیت فردی مثل قلعه نویی نبود و هواداران ملوان همیشه به عنوان یک کار و خاطره بد از این رفتار یاد می کنند.

وی تاکید کرد: باشگاه ملوان سرانجام راه خودش را پیدا می کند؛ این باشگاه تا کنون دوران سختی را پشت سر گذاشته و جایگاه خود را پیدا کرده و از این پس هم راهش را ادامه می دهد اما خاطره عملکرد بد قلعه نویی در خاطر همه خواهد ماند.

بائوج لاهوتی همچنین در مورد حضور دنیامالی در رأس هرم باشگاه ملوان با توجه به حضورش در شورای شهر نیز گفت: دنیامالی نسبت به این تیم تعصب دارد. او در ورزش صاحب نظر است و سال ها رئیس فدراسیون قایقرانی بوده و در میادین ورزشی هم شناخته شده است. از آن جایی که او با این خصوصیات به این تیم تعصب دارد، حضورش می تواند برای تیم خیلی موثر باشد و حال و هوا و روحیه هواداران را بهبود ببخشد و با روحیات او قطعا باشگاه می تواند آینده خوبی داشته باشد.

تیم فوتبال لیگ برتر ملوان از پیش از شروع فصل جدید درگیر مسائل و حواشی زیادی بود، امیر قلعه نویی در ابتدای فصل هدایت این تیم را برعهده گرفت و در چند بازی ۲ هفته نخست نیز بر روی نیمکت ملوان نشست اما قلعه نویی به یکباره از ادامه کار با ملوان سرباز زد و استیلی به جای وی روی نیمکت نشست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب