امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۲۳:۰۱:۴۵ - شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قلعه‌نویی: مسئولان ملوان مشکلات را حل کنند تا بمانم/منتظرم دنیامالی از سفر برگردد
امیر قلعه‌نویی در خصوص اینکه  مدعی شده در صورت حل نشدن مشکل بازیکنان از ملوان می‌رود اظهار داشت: از همان روز اول گفتم که اگر پول بازیکنان پرداخت نشود من نمی‌توانم با تمرکز کار کنم. وی افزود: بازیکن باید تمرکز داشته باشد و من هم می‌دانم که بازیکنان ملوان خیلی مظلوم هستند.من از مسئولان باشگاه […]

امیر قلعه‌نویی در خصوص اینکه  مدعی شده در صورت حل نشدن مشکل بازیکنان از ملوان می‌رود اظهار داشت: از همان روز اول گفتم که اگر پول بازیکنان پرداخت نشود من نمی‌توانم با تمرکز کار کنم.

وی افزود: بازیکن باید تمرکز داشته باشد و من هم می‌دانم که بازیکنان ملوان خیلی مظلوم هستند.من از مسئولان باشگاه خواسته‌ام مشکلات را حل کنند تا من در این تیم بمانم. برای خودم هم صحبت نمی‌کنم بلکه برای سایر بازیکنان و کادر فنی تیم حرف می‌زنم.

سرمربی ملوان تاکید کرد: من امیدوارم این تیم مشکلاتش حل شود چون واقعا راه طولانی و سختی داریم. حالا هم منتظر آقای دنیا مالی هستم تا از سفر برگردد.

وی در خصوص اینکه دنیا مالی چه زمانی از سفر بر می‌گردد گفت:ایشان به خازج از کشور رفته‌اند و من هم تا آن روز منتظر می‌مانم.

قلعه‌نویی در پایان از مسئولان هتل کادوس رشت نیز تشکر کرد و گفت:  مهندس خلیل زاده و دوستانشان خیلی در این مدت به من لطف داشتند که جا دارد از طریق شما از آنها تشکر کنم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب