قلعه‌نويي: بايد با اختلاف 4 گل ملوان را مي‌برديم

امير قلعه نويي پس از کسب تساوي يک بر يک برابر ملوان در کنفرانس مطبوعاتي ضمن تبريک عيد فطر و تسليت به جان‌باختگان زلزله آذربايجان در مورد اين مسابقه گفت: بازي خيلي خوبي بود، خدا وکيلي ما بازي خوبي از خود ارائه کرديم. در 5 بازي گذشته اين بهترين نمايش ما بود، بدشانس بوديم و نتوانستيم از موقعيت‌هاي خود استفاده کنيم. متاسفانه يک موقعيت 30 درصدي وارد دروازه ما شد. به 70 ، 80 درصد از اهداف تاکتيکي خود دست يافتيم. موقعيت‌هاي زيادي داشتيم اما عدالت فوتبال رعايت نشد و در حالي که مي‌توانستيم بازي با اختلاف 3 يا 4 گل ببريم در نهايت به تساوي يک بر يک رسيد، اميدوارم بازي به بازي بهتر شويم.

وي در مورد مصدوميت خسرو حيدري اظهار داشت: مشخص نيست که مصدوميت خسرو به چه شکلي است. بايد فردا ام آر آي بگيرد، اما اين‌طور که پزشکان گفتند مشکل خاصي نيست. به هر حال اين هم استفاده تيم ملي براي ما بود.

قلعه نويي در مورد اينکه آيا کسب تساوي در دو بازي گذشته نگران‌کننده نيست و هواداران از تيم او در دربي برد مي‌خواهند عنوان کرد: چرا نگران باشيم، آنها مي‌بازند نگران نيستند و ما که مساوي کرديم نگران باشيم. مگر تماشاگران پرسپوليس برد نمي‌خواهند؟ تماشاگران ملوان هم برد مي‌خواهند. همه از تيم‌هاي خود توقع پيروزي دارند و تماشاگران ما هم برد مي‌خواهند.

وي در پاسخ به اين سوال که استقلال با توجه به شکست در دربي سال قبل هوادارانش نگراني بيشتري دارند عنوان کرد: آن شکست براي سال قبل بود و ربطي به امسال ندارد.

قلعه‌نويي افزود: همه ديديد که امروز تيم ما چه کيفيت بالايي از خود نشان داد؛ از هواداران تشکر مي‌کنم که تا پايان بازي از تيم حمايت کردند. در اين بازي ديديد که ما هم ارسال‌هاي فراواني انجام داديم و هم در عمق خطرهايي ايجاد کرديم و چندين شوت به سمت دروازه داشتيم، بيشتر از 6 موقعيت خيلي خوب بدست آورديم؛ اگر همين روند را ادامه دهيم روزبروز بهتر مي‌شويم هر چند که ايرادهايي هم وجود دارد و بايد آنها را نيز رفع کنيم. همين که يک موقعيتي که 30 درصد خطر دارد تبديل به گل مي‌شود نشان مي‌دهد که ايرادهايي وجود دارد و بايد آنها را رفع کرد. فيلم‌ بازي را مي‌بينيم و روي ايرادهايمان کار مي‌کنيم.

قلعه نويي در مورد قضاوت در اين مسابقه گفت:‌ قضاوت خيلي خوب بود و مشکل خاصي نداشت.

وي در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران مبني بر اينکه هاشم بيک‌زاده در ابتدا به عنوان مدافع چپ به ميدان فرستاديد و سپس به عنوان هافبک چپ و در پايان به عنوان دفاع مياني استفاده کرديد اظهار داشت:‌ اصلا همچين چيزي نبود، هاشم را ما ابتدا به عنوان هافبک چپ و در پايان بازي به عنوان دفاع چپ استفاده کرديم. ما دراين ديدار با سيستم 2-4-4 لوزي به ميدان رفتيم و بعد از اينکه گل اول را دريافت کرديم سيستم خود را به 3-4-4 تغيير داديم.

قلعه‌نويي در مورد اينکه همه از تيم هاي او انتظار ارائه يک بازي حمله‌اي و پرشور را دارند عنوان کرد: دراين بازي استقلال هماني بود که مي‌خواستيم؛‌به همين مرحله‌اي که شما اشاره مي‌کنيد رسيديم. شما ببينيد سياوش اکبرپور در دقيقه 93 يک توپ بسيار خوب را نتوانست تبديل به گل کند همه اينها نشانه اين است که ما شرايط خوبي داريم و روزبه روز به اهداف مورد نظرمان نزديک‌تر مي‌شويم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا اتحاد و همدلي در بيرون از تيم و با کادر مديريتي وجود دارد اظهار داشت: اين مربوط به کار مديريت است و من دوست ندارم در مورد اين مسائل صحبت کنم از فتح‌الله زاده تشکر مي‌کنم که يک تنه ايستاده و کارهاي تيم را انجام مي‌دهد؛‌ از يک طرف هم آقاي اميدوار هستند، در حال حاضر فتح‌الله زاده تلاش زيادي مي‌کند، ‌قرار بود يک گروه براي تيم اسپانسر بگيرد و تبليغات زيادي هم انجام دادند اما نه خودشان توانستند اسپانسر بگيرند و نه گذاشتند مثل هميشه فتح‌الله زاده کار خودش را بکند. الان دوباره باز فتح‌الله زاده به دنبال اسپانسر است و تا جايي که من اطلاع دارم مي‌دانم دارند کار مي‌کنند و اين مسئله نيز به زودي درست مي‌شود.

سرمربي استقلال در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران مبني بر اينکه يکي از روزنامه‌ها اعلام کرده بود باشگاه استقلال به فرهاد مجيدي گفته تا نيم‌فصل خودش را آماده کند تا به استقلال برگردد گفت:‌ من در مورد اين مسئله خبر ندارم.

امير قلعه‌نويي در ابتداي کنفرانس مطبوعاتي با توجه به اينکه دوربين‌هاي صدا و سيما حضور نداشتند از حاضران دليل اين مسئله را پرسيد.

10 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.