امروز دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
19:27:54 - سه‌شنبه 28 ژانویه 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قدم علي كريمي روي چشم ما/ ناخدا غلامي: مذاكره ساير تيم‌ها با سرمربي ما غيرحرفه‌اي است
ملوان روزهاي خوشي را پشت‌سر مي‌گذارد و به كمتر حريفي در ليگ باج مي‌دهد. بعد از تساوي با تراكتورسازي اين تيم جايگاه خود را در ميانه جدول مستحكم كرد و حالا شايد تنها دغدغه‌اش حفظ سرمربي تيم باشد. گفت و گوی ناخدا حسین غلامی با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی از پیش روی شما می […]

ناخدا حسین غلامی

ملوان روزهاي خوشي را پشت‌سر مي‌گذارد و به كمتر حريفي در ليگ باج مي‌دهد. بعد از تساوي با تراكتورسازي اين تيم جايگاه خود را در ميانه جدول مستحكم كرد و حالا شايد تنها دغدغه‌اش حفظ سرمربي تيم باشد.

گفت و گوی ناخدا حسین غلامی با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی از پیش روی شما می گذرد:

اول از بازي تراكتور شروع كنيم و فضايي كه برخلاف سال گذشته در استاديوم حاكم شد و دو تيم بدون هيچ مشكلي از طرف سكوها به بازي خود پرداختند.

بازي با تراكتور بازي خوبي بود و پاياپاي. فضاي بسيار مناسبي هم بر اين بازي حكمفرما بود به همين دليل هم من از همه ليدرها و هواداران تيم تشكر مي‌كنم كه در مهمان‌نوازي سنگ‌تمام گذاشتند. در مورد بازي هم بايد بگويم ما در نيمه اول كاملا برتر بوديم اما با مصدوميت آهي و در نيمه دوم بازي پاياپاي شد و دو تيم به تقسيم امتياز رضايت دادند.

گفته مي‌شود كه به‌خاطر رفتار خوب تماشاگران انزلي صحبت از بازگرداندن امتياز كسرشده از تيم است.

به نظر من هم صددرصد بايد همين طورباشد ما مسايل فرهنگي مربوط به سكوها را به شدت جدي گرفتيم و فعاليت‌هاي زيادي هم در اين زمينه در دوره مديريت جديد انجام شد. خوشبختانه تغيير رفتار خوبي هم روي سكوها ديديم و حالا از كميته انضباطي انتظار توجه ويژه و برگرداندن امتياز كسرشده را داريم.

در اين بازي يك صحنه جنجالي وجود داشت كه منجر به گل ملوان شد.

اين صحنه را نود به صورت كامل نشان داد و كارشناس برنامه هم بر اين نكته صحه گذاشت كه دروازه‌بان حريف روي بازيكن ما خطا مي‌كند. بعد از آن توپ از دست گلر خارج شد و وقتي او مي‌بيند كه توپ زير پاي مهاجم ما افتاده خودش را به مصدوميت مي‌زند قطعا اگر ما توپ را وارد دروازه نمي‌كرديم داور اعلام پنالتي مي‌كرد. ما در اين بازي يك پنالتي ديگر هم طلبكاريم و آن هم صحنه مربوط به خطا روي فشنگچي در محوطه جريمه بود كه كارشناس نود آن را تاييد كرد.

ملوان مي‌تواند در جدول از اين هم بالاتر بيايد؟

ما روند رو به رشدي داريم ولي اميدواريم كه نتايج از اين هم بهتر شود و ما بتوانيم در جدول بالاتر بياييم اين امكان را بعيد نمي‌دانم.

علي كريمي بعد از مسابقه براي حضور در ملوان كه تيم استان پدري‌اش است ابراز تمايل كرده است.

علي كريمي از بزرگان فوتبال ماست و يك بازيكن ملي كه براي هر تيمي نعمت محسوب مي‌شود. قدم ايشان روي چشم و ما هم از حضور ايشان در شهر انزلي استقبال مي‌كنيم.

به نظر مي‌رسد مهم‌ترين بحث در انزلي حفظ آقاي اسكوچيچ است. اما از طرف ديگر شنيده مي‌شود كه ايشان پيشنهادهايي دارد.

ما يكي، دو جلسه خوب با ايشان و مدير برنامه‌هايش داشتيم و اين خواست ما هست كه نيازهاي ايشان را براي فصل بعد مرتفع كنيم و تمام تلاش‌مان را هم براي حفظ ايشان انجام خواهيم داد اما اينكه مي‌شنويم ايشان پيشنهادهايي دارند براي ما جاي سوال است. متوجه باشيد كه اين مربي در حال حاضر سرمربي ملوان است و اينكه ديگر تيم‌هاي ايراني سراغ او بيايند به هيچ وجه حرفه‌اي نيست و ما هم اين موضوع را با دقت پيگيري مي‌كنيم. با توجه به بازي‌هاي باقي‌مانده قهرماني از مسير انزلي مي‌گذرد و ملوان است كه قهرمان ليگ را تعيين مي‌كند. به همين دليل است كه مي‌گوييم مذاكره با ايشان در حال حاضر از طرف هر باشگاهي غير از ملوان كار غيرحرفه‌اي است. اما اگر پيشنهاد از طرف كشورهاي عربي باشد موضوع چيز ديگري است. ما منتظر هستيم تا ايشان در جلسه بعدي پيشنهاد مالي خود را به صورت رسمي به ما مطرح كنند تا ما هم در جلسه هيات‌مديره و با مالك باشگاه آن را مطرح كنيم و آنجا درخصوص توان پرداخت اين رقم تصميم‌گيري خواهد شد و قطعا مسوولان باشگاه و شخص من به‌دنبال محقق كردن خواست هواداران باشگاه ملوان در اين مذاكرات هستيم.

گويا ايشان براي تيم‌هاي پايه ملي ايران هم پيشنهاد دارند.

احتمال اين را مي‌دهم كه اين بيشتر شايعه باشد چون فدراسيون اگر چنين خواستي داشته باشد حتما آن را با باشگاه مطرح مي‌كند فكر مي‌كنم نبايد به اين شايعات دامن زد.

اما ملوان مي‌تواند به اندازه باشگاه‌هاي عربي به اسكوچيچ پول بدهد؟

بالاخره ما هم در ملوان در مورد مسايل مالي خط قرمزي داريم چراكه رقم‌هاي ميلياردي در مكتب ملوان جايي ندارد و نمي‌توان ما را با اين باشگاه‌هاي ثروتمند مقايسه كرد. اما ما هم تمام تلاش‌مان را براي حفظ ايشان با حفظ منافع باشگاه انجام خواهيم داد.

او در آخرين مصاحبه‌اش فرمولي را به اين شكل مطرح كرده كه كل درآمدش از ملوان به اندازه 40روز كار در باشگاه النصر است.

بالاخره اين فرمول به باشگاه النصر برمي‌گردد و با محاسبات ما حتما ايشان يك‌ميليون دلار با باشگاه النصر قرارداد داشتند كه اين مي‌شود رقمي در حدود سه‌ميليارد تومان. ما نمي‌توانيم خودمان را با آنها مقايسه كنيم اول جيبمان را نگاه مي‌كنيم بعد خرج مي‌كنيم.

به رسيدن به نتيجه مطلوب با وجود چنين رقباي ثروتمندي اميدواريد؟

من به اين مذاكرات خوشبینم و اميدوارم در فضايي به دور از جوسازي‌ها و شايعات بتوانيم به يك توافق خوب برسيم. اما بازهم از ايشان و مدير برنامه‌هاي‌شان مي‌خواهم كه در مذاكراتشان به اين نكته دقت بكنند كه آقاي اسكوچيچ در حال حاضر سرمربي ملوان است و مذاكره‌اش با ساير تيم‌ها غيرحرفه‌اي است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. نرگس ملوانی   ژانویه 28, 2014  

    اسکوچیچ آدم فهمیده است همه چی رو درک میکند و مدمونم عاقلانه ترین تصمیم رو میگره اون با شرایط باشگاه کملا آشنایی داره و به نظر میاد هم ملوان و هم مردم انزلی رو دوست داره.

  2. نرگس   ژانویه 28, 2014  

    راستی پست جدید گذاشتم هر وقت نوستید بیایید نظر بدید ولی عمومی لطفا.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب