امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
۱۷:۵۶:۵۲ - جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قابل توجه مدیران و هیات مدیره دلسوز ملوان
در یک کلمه میتوانیم بگوییم با تصمیمات نادرست شما عزیزان ملوان در حال سقوط است ! به نظرما اگر ملوان سقوط کند به مردم استان گیلان و بندرانزلی خیانت شده و دلسردی و ناامیدی مردم این شهر را فرا می گیرد در این صورت اگر ما به لیگ دسته یک سقوط کنیم امکانش هست که […]

در یک کلمه میتوانیم بگوییم با تصمیمات نادرست شما عزیزان ملوان در حال سقوط است !

به نظرما اگر ملوان سقوط کند به مردم استان گیلان و بندرانزلی خیانت شده و دلسردی و ناامیدی مردم این شهر را فرا می گیرد در این صورت اگر ما به لیگ دسته یک سقوط کنیم امکانش هست که سال آینده هم نتوانیم صعود کنیم.

امروز با بازی پدیده خراسان نا مدیریتی و بی کفایتی کادر فنی ملوان را به عینه دیدیم که تعویضهای احساسی انجام شد تعویض ماهینی با سهیل رحمانی از روی احساس بوده تا فنی !

گذاشتن رضی پور از اول بازی و آنهم که کیفیت حتی لیگ یکی هم از ایشان در چند بازی گذشته ندیدیم

سردرگمی بین بازیکنان دیده میشه و امیدوارم مدیران به خودتان بیایید و بجای دستور دادن به تعطیلی این و آن به فکر سرمربی و کادر فنی جدید حتی غیربومی باشید

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ناشناس   اسفند ۱۵, ۱۳۹۴  

  با این بلاهت پدر ملوان رو در اوردند. خدایی گیلان یه ادم درست و حسابی نداره. برید از این یزدی ها و اصفهانی ها یاد بگیرید. چطوری با چنگ و دندان کشور رو غارت می کنند برای استان خودشون.

 2. مانی   اسفند ۱۵, ۱۳۹۴  

  با تشکر از شما که این چند جمله را با دلسوزی فراوان نوشتید و خلاصه مطلب و و اقعیت کنونی ملوان را بیان کردید – ولی من هم دلسوز ملوانم و با هر مساوی و باخت ملوانان افسرده میشم و تا مدتی در عزلت فرو میرم.که شاید این خاصیت انزلیچی ها باشد. اما من که توانایی مدیریت تیم بزرگی چون ملوان را ندارم فقط به خاطر اینکه دلسوزم بایستی این مسئولیت سنگین را قبول کنم.خیر – آقا از موقعیکه مدبران و مربیانی چون آقا ممی و پور غلامی ها رفتند دقت کنید ملوانان احساسی بازی میکنند و دائما فشار های بیرونی را روی خود می بینند . آقایان دلسوز و سیاسی بروید و ملوانان را به مدیران و کاردانان ملوان بسپارید .آنانی که امتحان خود را پس داده اند – آنانی که با عقل و درایت فشار ها را از بازیکنان به خود منتقل میکنند و ملوان میشود همان قوی سپید دوست داشتنی – آقا آنقدر فشار روی این بازیکنان هست که نفرات با تجربه ای چون پژمان و مازیار و رافخایی و … هم با احساس میخواهن برد بدست بیاورند – نه به خدا قسم این راهش نیست ملوان باید همان تیمی باشد که با بازی با صلابتش مثل قبل همه تیم ها وحشت داشته باشند. آقایان دلسوز و سیاسی زودتر اقدامی کنید وگرنه انزلیچی ها به این نتیجه میرسند که عده ای آمده اند تا ملوان را خاموش کنند.
  آیا ملوانی مدیر نبود که آقای رضائیان ( که خیلی براش احترام قائلم ) آورده اید.شما را به خدا از این بازی ها دست بردارید. و ملوان را به امسال آقا ممی بسپارید تا تیم را با آرامش به پیش ببرد.

 3. مانی   اسفند ۱۵, ۱۳۹۴  

  آقا دقیقه ۶۰ بازی گسترش فولاد تبریز و استقلال اهوازه – گسترش ۳ تا تا حالا زده – خیلی از ماها تشکیلات این تیم تازه تاسیس را نمی شناسیم- اقا صاحب این باشگاه فردی خیرخواه و دلسوز و مدیر و داناست – تیم را دست چند نفر کاردان سپرده و چند نفر دانای دیگری را خارج از گود مراقب تیم گذاشته تا مشکلات تیم را شناسایی و سریعا” با همفکری برطرف نمایند و نتیجه اش را که دارید میبینید.
  حالا شما هی بگو که دنبال اسپانسره مناسب برای ملوانم.

 4. آهنگ شنیدنی   اسفند ۱۶, ۱۳۹۴  

  سلام خسته نباشی سایت خیلی خوبیه ممنونم.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب