فکر نمی‌کنم استقلال بتواند ما را شکست دهد

به گزارش Malavan.ir مهدی دغاغله در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره شرایط تیم فوتبال ملوان در تعطیلات نیم‌فصل گفت: تیم خوبی داریم و شرایط مناسبی هم بر تیم حاکم است البته چند بازیکن از ما جدا شده است و درودگر با همه تلاشی که کرده تا الان موفق نشده که بازیکنی به تیم اضافه کند البته شاید امروز که به تمرین می‌روم بازیکنان جدیدی به تیم ملحق شده باشند.

مهاجم ملوان در خصوص شرایط بدنی خودش هم ادامه داد: بعد از مصدومیتی که داشتم الان بهبود یافته‌ام و شرایط خوبی در تمرین دارم. امیدوارم این شرایط خوب من تا بازی با استقلال ادامه داشته باشد چرا که می‌خواهیم این تیم را شکست دهیم و در جدول رده‌بندی لیگ بالا بیاییم چون این سه امتیاز در آخر لیگ خیلی به ما کمک خواهد کرد.

دغاغله در پاسخ به اینکه استقلالی‌ها دوست دارند بازی‌شان مقابل ملوان به تاخیر بیفتد هم افزود: ما دوست داریم بازی راس زمان اعلام شده برگزار شود. چرا باید این بازی عقب بیفتد؟ الان ما در بهترین شرایط روحی و فنی هستیم. به قول سرمربی ما رئال و بارسلونا با این همه ملی‌پوش بازی‌شان عقب نمی‌افتد چرا باید دیدار ما و استقلال به تعویق بیفتد؟

مهاجم ملوان ادامه داد: به نظرم اسکوچیچ حرف درستی زده است. من کاری به حرف های آقای ماجدی که درباره سرمربی ما صحبت کرده بود ندارم چرا که حرف‌های او را نخواندم اما رئال و بارسلونا با 15 ملی‌پوش هر سه روز یک بازی سنگین انجام می‌دهند و هیچ بازی‌شان هم عقب نمی‌افتد. ما در حال حاضر شرایط خوبی داریم و می‌توانیم این تیم را شکست دهیم. این مشکل ما نیست که استقلال ملی‌پوش دارد و این مشکل خود آنهاست چون اسکوچیچ برای این بازی برنامه‌هایش را ریخته و ما می‌خواهیم مزد زحماتمان را بگیریم.

دغاغله در پایان درباره اینکه آیا تاریخ یک بار دیگر تکرار می‌شود و همانند سال 81 که ملوان استقلال را از قهرمانی دور کرد این بار هم می‌تواند استقلال را از قهرمانی نیم‌فصل هم دور کند افزود: ملوان کاری به استقلال و قهرمانی او ندارد. ما برای خودمان بازی می‌کنیم و می‌خواهیم در جدول بالا بیاییم. حالا اگر بتوانند ما را ببرند و قهرمان نیم‌فصل شوند ما به آنها تبریک می‌گوییم اما فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.