فيفا: بازي سعيد عزت اللهي را از دست ندهيد

پايگاه خبري فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) در آستانه ديدار تيم هاي ايران و آرژانتين در جام جهاني زير ۱۷ سال در امارات، از سعيد عزت اللهي هافبك تيم ايران به عنوان تماشايي ترين بازيكن ديدارهاي امروز نام برده است.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ایرنا ، عزت اللهي پيش از اين دستاوردي را كسب كرده كه بسياري از هم سن و سال هاي او فقط مي توانند آرزويش را داشته باشند؛ امضاي قرارداد حرفه اي.

عزت اللهي در ۲۶ اكتبر سال ۲۰۱۲ وقتي فقط ۱۶ سال داشت به عنوان جوان ترين بازيكن تاريخ رقابت هاي ليگ برتر ايران، براي تيم ملوان به ميدان رفت.او در همان فصل به عنوان بهترين بازيكن جوان ليگ انتخاب شد و به موجب آن برخي از باشگاه اي مطرح براي به خدمت گرفتنش تلاش كردند.حالا اين بازيكن با ارايه نمايش هاي بهتري در جام جهاني امارات، مي تواند توجه تيم هاي بيشتري را به خود جلب كند.

فيفا در ادامه اين مطلب در مورد ديدار تيم هاي ايران و آرژانتين هم نوشت، تيم آرژانتين در گروه E مسابقات جام جهاني زير ۱۷ سال بدون ترديد مدعي است. اين تيم در ۱۲ دوره از ۱۵ دوره اين رقابت ها حضور داشته است و امسال به عنوان قهرمان آمريكاي جنوبي در مسابقات حاضر است.

از طرف ديگر تيم ايران گرچه در نقطه مقابل آرژانتين قرار دارد ولي از زماني كه در مسابقات ۲۰۰۱ بدون كسب حتي يك امتياز حذف شد، پيشرفت زيادي كرده است به طوريكه در رقابت هاي ۲۰۰۹ تا يك هشتم نهايي پيش رفت.

10 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.