فقط تا نیم فصل در ملوان می مانم

به گزارش Malavan.ir و به نقل از اوج نیوز حسن اشجاری در گفت و گو با خبرنگار اوج، درخصوص صحبتهای اسکوچیچ راجع به وضعیت وی و اضافه وزنش اظهارداشت: 12 هفته است که خانه نشین هستم اما مثل یک بازیکن حرفه ای در تمرینات تیم شرکت می کنم و حرفی هم نزدم اما الان دیگر جانم به لبم رسیده و باید جواب این مربی که ضعیف ترین نتایج را در ملوان گرفته بدهم.

وی ادامه داد: این آقا می گوید من در لیستش نبوده ام و با نظر وی جذب نشده ام در حالی که در اردوی اردبیل به من می گفت تو بازیکن بزرگ تیمم و کمک حال من هستی. من تا الان به خاطر مردم شهر انزلی سکوت کردم اما این آقا با حرفهایی که راجع به من زد آبروی من را پیش هم استانی هایم برد. درودگر هم به من می گفت صبر کن درست می شود اما هرچه صبر کردم بدتر شد.

اشجاری ادامه داد: من از تیم قهرمان لیگ برتر به ملوان آمدم. مگر خودم را به زور تحمیل کردم؟ درودگر شاهد است که 5 نفر در باشگاه ملوان دست من را گرفته بودند و نمی گذاشتند از در بیرون بروم.در اردوی اردبیل هم همه شاهد بودند که ابراهیم زاده من را می خواست اما من به عشق ملوان به پیشنهاد او جواب رد دادم.

وی گفت: اسکوچیچ جوری در تلویزیون صحبت کرد که همه فکر می کنند من نمی خواهم برای ملوان بازی کنم. من با میل خودم به ملوان آمدم. حتی می توانستم در استقلال هم بمانم و امیر قلعه نوعی شاهد است اما چون با استقلال مشکل مالی داشتم از این تیم جدا شدم.

اشجاری با انتقاد از اسکوچیچ خاطرنشان کرد: مهم نیست تبعات حرفهایی که می زنم چه باشد. وقتی مربی اخلاق حرفه ای را را رعایت نمی کند چرا من باید رعایت کنم؟ او به من می گوید اضافه وزن داری. 10 سال است با همین وضعیت دارم فوتبال بازی می کنم آن وقت این آقا با نتایج افتضاحش و همه بازیهایی که در نیمه مربیان باخته می آید درباره من نظر می دهد. البته اسکوچیچ با من خوب بود و افرادی روی او تاثیر گذاشتند تا با من بد شود.

وی بیان کرد: اسکوچیچ حق دارد بگوید من آماده نیستم. بازیکنی که 12 هفته است بازی نمی کند چطور باید آماده باشد؟ من در خانه تمرین می کردم و معلوم بود که آمادگی ام را از دست می دهم. او فقط بلد است بهانه های علی اصغری بیاورد. فکر می کنم اسم من آنقدر بزرگ بود که اندازه یک ضربه کرنر یا ایستگاهی به ملوان کمک کنم. به درودگر هم گفته ام و فقط تا نیم فصل در ملوان می مانم. عده ای می خواستند من را در انزلی خراب کنند اما به هدفشان نمی رسند.

8 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.