امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۶:۴۶:۴۳ - چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقط امضای استاندار باقی‌مانده است
انتقال سهام باشگاه ملوان به هدایتی در انتظار امضای استاندار گیلان مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: برای انتقال نهایی ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان به حسین هدایتی فقط امضای استاندار باقی‌مانده است. صادق درودگر در گفت و گو در مورد وضعیت انتقال 70 درصد از سهام باشگاه ملوان به حسین هدایتی، گفت: تمام مسئولان استانی […]

انتقال سهام باشگاه ملوان به هدایتی در انتظار امضای استاندار گیلان

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: برای انتقال نهایی ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان به حسین هدایتی فقط امضای استاندار باقی‌مانده است.

صادق درودگر در گفت و گو در مورد وضعیت انتقال 70 درصد از سهام باشگاه ملوان به حسین هدایتی، گفت: تمام مسئولان استانی و شهری قرارداد انتقال به هدایتی را امضا کرده‌اند. فرماندار، شهردار، امام جمعه، مدیرکل ورزش استان و… قرارداد این انتقال را امضا کردند.

وی ادامه داد: با این حال برای قطعی شدن انتقال سهام باشگاه ملوان به حسین هدایتی منتظر امضای استاندار گیلان هستیم و بعد از امضای استاندار 70 درصد سهام باشگاه ملوان به طور  قطعی به هدایتی منتقل می‌شود.

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد پرداخت مطالبات بازیکنان و عدم ثبت قرارداد سرمربی ملوان در هیئت فوتبال، تصریح کرد: مشکلی برای ثبت قرارداد فرهاد پورغلامی نیست و فردا من و او به هیئت فوتبال می‌رویم و قراردادش را ثبت می‌کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ملوان   تیر ۲۱, ۱۳۹۱  

    با تشکر ازاستاندار گیلان واقای دنیا مالی که برای انتقال سهام باشکاه ملوان به اقای هدایتی زحمت بسیار کشیدند امیدوارام اقای استاندار با امضای این قرار داد تلاشها وزحمات خود را در این زمینه تکمیل نمایند،البته ناگفته نمانند که مسئولین شهر بندر انزلی هم بد نیست کمی مانند اقای استاندارحس ناسیونالیستی نسبت به شهر خود داشته باشند!!!!

  2. علی   تیر ۲۲, ۱۳۹۱  

    ازدوستداران ملوان خواهش میکنم به مطلبی که درسایت بی باک درخصوص هنرمندوبازگیرجوان شهرمان آقای میلادکی مرام نوشته شده اظهارنظرکنندتااین افرادفکرنکنندکه این بازیگرمحبوب وانزلیچی مثل خودشان دلا ل است بلکه به دلیل تعصب انزلیچی به دنبال حل مسائل باشگاه وبازیکنان است


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب