امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۲۰:۰۳:۵۱ - یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۲۱۰ تعاونی در بندرانزلی/ تعاونی مسکن مهر انزلی جزء اتحادیه برتر کشور
اشاعه ارزش و فرهنگ تعاون در جامعه باعث تقویت همگرایی در این حوزه می شود، ۲۵ درصد از تولید بخش اقتصاد بر عهده تعاونی ها است و بسترهای رشد، شکوفایی و ابزارهای مالی آنها باید از سوی دولت برای تقویت بیشتربخش تعاون فراهم شود. به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون آیین تجلیل از تعاونگران برتر این […]

اشاعه ارزش و فرهنگ تعاون در جامعه باعث تقویت همگرایی در این حوزه می شود، ۲۵ درصد از تولید بخش اقتصاد بر عهده تعاونی ها است و بسترهای رشد، شکوفایی و ابزارهای مالی آنها باید از سوی دولت برای تقویت بیشتربخش تعاون فراهم شود.

به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون آیین تجلیل از تعاونگران برتر این شهرستان با حضور فرماندار، رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی و چند تن از تعاونگران برتر این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری بندرانزلی برگزار شد.

حل مشکلات تعاونی‌ها منجر به افزایش درآمد و تولید و فرصت اشتغال می‌شود

 میرشمس ممومنی‌زاده، فرماندار بندرانزلی اظهار داشت: تلاش در عرصه تولید و اشتغال از اهمیت زیادی در سطح جامعه برخوردار است.

وی با بیان اینکه کسانی که در عرصه اقتصاد و تولید فعالیت می‌کنند، جهادگر عرصه تولید و اشتغال هستند، افزود: اولویت کشور، مردم و نظام، رونق و ساماندهی اقتصادی، افزایش تولید و درآمد و ایجاد فرصت شغلی است.

فرماندار بندرانزلی با اشاره به اینکه همه گونه حمایت از پشتیبانی از جهادگران اقتصادی شود، گفت: باید مسائل مرتبط با تعاونی‌ها را به عنوان یکی از تشکل‌های فعال در عرصه اقتصادی دنبال کنیم تا اگر مشکلاتی در این زمینه وجود دارد در رفع آن تلاش کنیم.

مومنی‌زاده با بیان اینکه ۲۱۰ تعاونی در شهرستان انزلی باید منشا تحولات بزرگتری باشد، تصریح کرد: این تعداد تعاونی در این شهرستان، خروجی و اثرات وجودی آن در حوزه اقتصاد شهر باید بیشتر باشد.

وی با بیان اینکه معیار و محور همه کارهای ما قانون است، خاطرنشان کرد: قانون وحدت رویه باید در همه کارها مشهود باشد و غیر این را از کسی پذیرا نیستیم.

فرماندار بندرانزلی با اشاره به اینکه رفع موانع و مشکلات تعاونی‌های شهرستان مهمتر از تجلیل از آنهاست، اظهار داشت: حل مشکلات تعاونی‌ها منجر به افزایش درآمد و تولید و فرصت اشتغال برای جامعه می‌شود.

۷۲هزار عضو تعاونی‌های انزلی/شرکت تعاونی روستایی تشکیل می‌شود

عبدالمجید جوانبخت، رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی بندرانزلی با بیان اینکه ۲۱۰ تعاونی فعال در سطح شهرستان فعالیت می‌کنند، اظهار داشت: از این تعداد ۴۷ هزار نفر آقا و ۲۵ هزار نفر خانم در این تعاونی‌ها عضو هستند.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۵۶ میلیارد ریال در این تعاونی‌ها سرمایه‌گذاری شده است، افزود: تعداد اعضای ایثارگر در تعاونی‌ها ۸ نفر، معلولین ۱۳ نفر و ۷ هزار و ۷۴۰ نفر در تعاونی‌ها اشتغال دارند.

رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی بندرانزلی با اشاره هب اینکه از هفته تعاون سال گذشته تا سال جاری ۱۳ تعاونی با ۱۴۴ نفر عضو با سرمایه ۶۰۵ میلیون ریالی تشکیل داده‌ایم، گفت: ۲۰۵ نفر اشتغال پیش بینی شده در این تعاونی‌ها است.

جوانبخت با بیان اینکه در سال گذشته ۵ هزار و ۵۰۰ نفر ساعت برای تعاونی‌های کلاس آموزشی اجرا کرده‌ایم، تصریح کرد: تشکیل توسعه تعاون شهرستان، و طرح تعاون روستا باید تشکیل شود.

وی با اشاره به تعاونی‌ دانش بنیان که نخبگان و کسانی که نوآوری دارند می‌توانند تشکیل تعاونی دهند، خاطرنشان کرد: مسکن مهر این شهرستان جزء اتحادیه برتر کشوری شناخته شده است.

گفتنی است، توسعه همه جانبه تعاونی‌ها زمینه ساز توسعه و آبادانی کشور است و رشد بخش اقتصاد نیازمند تحرک تازه‌ای است و این امر مهم با سرمایه گذاری در واحدهای تعاونی فراهم می شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب