فرکي: مقابل ملوان تيم برتر ميدان بوديم

سرمربي فوتبال فولاد خوزستان با بيان اينکه تيم ما در مقابل ملوان بندر انزلي تيم برتر ميدان بود، گفت : در نيمه نخست چهار موقعيت گل داشتيم که يکي از آنها به تيرک عمودي دروازه برخورد کرد.

تيم فوتبال فولاد خوزستان جمعه شب در ديدار با تيم فوتبال ملوان بندرانزلي يک بر صفر به پيروزي رسيد.

حسين فرکي که در پايان بازي تيمش درمقابل ملوان با خبرنگاران در اهواز گفت وگو مي کرد ، اظهار داشت : به رغم اين برتري اما دو تيم در نيمه اول بدون گل راهي رختکن شدند .

وي اضافه کرد : با شروع نيمه دوم حملات خود را همانند نيمه اول ادامه داديم بطوري که در دقيقه 11 نيمه صاحب يک ضربه پنالتي شديم که ، اين ضربه تبديل به گل شد.

فرکي افزود : بعد از اين گل به اداره و حفظ نتيجه پرداختيم که البته نيم نگاهي هم به دروازه تيم حريف داشتيم.

فرکي گفت : در اواخر بازي تيم ملوان يک مقدار جلو کشيد و صاحب يک موقعيت آن هم از ضربه ايستگاهي شد که بازيکنان تيم فوتبال فولاد خوزستان اين ضربه را از بي اثر کردند.

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به اينکه بازي سختي در برابر ملوان داشتيم گفت : با توجه به اينکه بازي هفته قبل را ناعادلانه از دست داديم نياز به سه امتياز اين مسابقه داشتيم تا بتوانيم از موقعيت کنوني جدول خود را خارج کنيم و خدا را شکرمي کنم که به اين خواسته خود رسيديم.

وي با اظهار رضايت ازبازيکنان تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت : ما از تيم ملوان شناخت داشتيم و اين تيم را بخوبي آناليز کرده بوديم خوشحالم که بچه ها بخوبي دستورات را اجرا کردند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.