امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
۱۶:۴۴:۳۹ - پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرکي: از انزلي خاطرات خوبي دارم
حسين فرکي در نشست خبري قبل از بازي با ملوان، گفت: ما در ليگ ديگر شاهد بازي آسان و از پيش تعيين شده نيستيم، چون هر بازي از اهميت خاص خودش برخوردار است. ما به جايگاهي که الان داريم فکر نمي‌کنيم و جلوي همه حريفانمان مي‌خواهيم که امتياز بگيريم. ملوان تيم خوش نامي است و […]

حسين فرکي در نشست خبري قبل از بازي با ملوان، گفت: ما در ليگ ديگر شاهد بازي آسان و از پيش تعيين شده نيستيم، چون هر بازي از اهميت خاص خودش برخوردار است. ما به جايگاهي که الان داريم فکر نمي‌کنيم و جلوي همه حريفانمان مي‌خواهيم که امتياز بگيريم. ملوان تيم خوش نامي است و هميشه خاطرات خوبي از اين شهر دارم. هميشه ملوان و مردم انزلي براي من قابل احترام بوده و هستند. ما براي اين بازي به اينجا آمده‌ايم که سه امتياز اين بازي را کسب کنيم. البته شرايط ملوان و جايگاهي که در جدول دارد به هيچ وجه شايسته اين تيم قديمي و پرافتخار نيست.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ايسنا،او در ادامه، افزود: ما فولاد هستيم و هيچ وقت به بازي دفاعي فکر نمي‌کنيم. مطمئنا فردا براي کسب سه امتياز به ميدان مي رويم . اصلا هم دوست ندارم که از زمين بازنده خارج شويم. مي‌خواهيم عين هميشه بازي خوبي از خود به نمايش بگذاريم. ما در بازي فردا ايوب والي، عباس محمدرضايي و مهدي بدرلو را در اختيار نداريم و کاپيتان تيم ما هم بختيار رحماني سه اخطاره است.

سرمربي فولاد در مورد ناپاکي‌هاي اخير فوتبال ايران، گفت: اين اتفاقات که در اين چند ساله رخ داده است، اين بار حادتر از دفعات قبل است. ما در حيطه‌اي نيستيم که قضاوت کنيم و اين اتفاقات براي فوتبال بسيار بد و ناگوار است. مهم اين است که ريشه اين کار را بخشکانيم. اعتقاد من اين است که نبايد به اين موضوع به مانند يک موضوع پيش پا افتاده نگاه کرد، بلکه بايد با جديت و محروميت سنگين با اين قضيه برخورد کرد تا ديگران در آينده جرات اين کار را نداشته باشند. عده‌اي جوان که با عشق براي تيم‌هاي خود کار مي‌کنند و زحماتي که آن باشگاه و شهر و هواداران برايشان مي‌کشند نبايد از طريق اين ناپاکي‌ها پايمال شود.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري که پرسيد هميشه ضررهايي که تيم‌هاي بزرگ از طريق داوري مي‌بينند بزرگ نمايش داده مي‌شود؟ گفت: هميشه از ماست که بر ماست. ما اينقدر به تيم‌هاي بزرگ و خوش نام و پرطرفدار مي‌پردازيم که چنين اتفاقاتي براي اين تيم‌ها مي‌افتد. شما هيچ وقت در رسانه‌ها و اخبار گزارش تمرين و زحماتي که تيم‌هايي مثل فولاد و ملوان و ساير تيم‌هاي شهرستاني مي‌کشند را نمي‌بينيم. رسانه‌ها بايد حساسيت‌ها را براي همه تيم‌ها به طور يکسان داشته باشند. اين روزها شاهد بدترين اتفاقات و مصاحبه‌ها بين مديران، مربيان و بازيکنان هستيم، ولي برخوردي با اين موضوعات نمي‌شود. متاسفانه عدم مديريت باعث بروز چنين اتفاقاتي مي‌شود تا وقتي که تمامي نگاه‌ها فقط به چهار تيم باشد، شاهد چنين اتفاقاتي خواهيم بود. رسانه‌ها بايد نگاه‌شان را تغيير بدهند و به همه تيم‌هاي فوتبال ايران به طور يکسان بپردازند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. رضا اصغری   مهر ۴, ۱۳۹۲  

  کمیته ی انضباطی فدراسیون رای های خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد .

  به نقل از سایت رسمی فدراسیون ، دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس در هفته ی دهم در تاریخ 92/06/26 در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد و میثم حسینی بازیکن تیم پرسپولیس در دقیقه ی 3 از زمین بازی اخراج شد ، کمیته ی انضباطی به استناد بند 3 ماده ی 77 آیین نامه ی انضباطی فیفا که برای کمیته ی انضباطی این صلاحیت را قایل شده است تا اشتباهات واضح در تصمیمات داوران را اصلاح کند ، بر همین اساس کمیته ی انضباطی خطای میثم حسینی را مصداق خطای شدید ندانسته و کارت قرمز را به کارت زرد تبدیل کرد .

  – جریمه ی نقدی برای تیم داماش گیلان

  در دیدار دو تیم داماش گیلان و تراکتورسازی که در تاریخ 92/06/29 در ورزشگاه عضدی رشت برگزار شد ، تیم داماش گیلان با شش دقیقه تاخیر در نیمه ی دوم وارد زمین شد . بر همین اساس این به پرداخت 18000000 ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .

  – جریمه و محرومیت برای سرمربی تیم بانوان استقلال تهران

  دیدار دو تیم استقلال تهران و ملوان بندرانزلی از سری مسابقات لیگ برتر بانوان که در 30 شهریورماه برگزار شد و مریم حسن زاده سرمربی تیم استقلال تهران اعتراضاتی به تصمیم داور و گفتار ناپسند و بی احترامی به نماینده ی مسابقه کرد . بر همین اساس وی به دو جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 2000000 ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .

  – رای کمیته ی انضباطی برای دو تیم استقلال و ذوب آهن

  در دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال از هفته نهم لیگ برتر که روز 21 شهریور در اصفهان برگزار شد ، تخلفاتی صورت گرفت که کمیته ی انضباطی به شرح زیر آرا خود را صادر کرد .

  1- امیر قلعه نویی سرمربی استقلال به دلیل اعتراض مکرر به داور به یک جلسه محرومیت و مبلغ 30 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم می شود .

  2- کریم بوستانی مربی استقلال به خاطر اعتراض به داور که منجر به اخراج وی نیز شد به یک جلسه محرومیت و مبلغ 10 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم می شود .

  3- محمد مهدی نظری بازیکن تیم استقلال به دلیل تخلف رفتار زننده و غیر ورزشی به توبیخ کتبی و مبلغ 20 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم می شود .

  4- باشگاه استقلال تهران به دلیل اعتراض تماشاگران و شکستن و پرتاب صندلی به داخل زمین مبلغ 30 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم می شود .

  5- سینا عشوری بازیکن تیم ذوب آهن به دلیل تخلف رفتار غیر ورزشی به دو جلسه محرومیت و مبلغ 20 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم می شود .

  6- باشگاه ذوب آهن به دلیل تخلف تماشاگران و پرتاب بطری آب به داخل زمین به پرداخت مبلغ 30 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم می شود .

  همچنین کمیته ی انضباطی از آندارنیک تیموریان بازیکن تیم استقلال به علت رفتار شایسته و خویشتن داری از وی تشکر و قدردانی کرد .

 2. رضا اصغری   مهر ۴, ۱۳۹۲  

  هفته اول ليگ يک ؛ آنچه گذشت

  در هفته اول خيلي از نتايج نشان دهنده اين بود که شايد انتخاب يک مربي اسمي و بزرگ و بستن يک تيم پر هزينه کليد رمز موفقيت نيست و فوتبال باز هم حرف اول را مي زند.
  [هفته اول ليگ يک ؛ آنچه گذشت]

  ديروز آغاز شروع ليگ يک بود. ليگي که در فصل گذشته با اتفاقاتي که در آن رخ داد شايد کمي از جذابيت خود را ازدست داد اما واقعيت اين است که برايرسيدن به ليگ برتر بايد از اين ليگ عبور کرد و به هر حال باز هم مي توان اين ليگ را با نگاهي ديگر نگاه کرد.

  به گزارش سايت گل ، بازي هاي ديروز با پيروزي تيمهاي تازه وارد و کم تجربه آغاز شد و به نوعي براي تيمهاي ديگر خط و نشان کشيدند.

  در گروه اول تيم مدعي استقلال اهواز که داود مهابادي را به عنوان سرمربي در اختيار دارد و بازيکنان خوبي را هم جذب کرده اند در خانه در مقابل تيم الوند همدان که از بازيکنان بومي سود مي برد و پارسال هم در کمال ناباوري جز مدعيان بود با نتيجه 3-2 (رضا طاهري دقيقه19و،43پنالتي استقلال اهواز) (مرتضي عزيزمحمدي 11،قاسم اکبري 42 و 50) شکست خورد و نشان داد که براي تيم شدن زمان لازم دارد.

  سياه جامگان مشهد تيم تازه وارد از ليگ دو که 90 درصد بازيکنانش به گفته عباسي مدير عامل اين تيم بومي است توانست در مشهد فولاد يزد را که با خوش شانسي در ليگ مانده بود را 1-0(هادي ميري خير55)شکست دهد اگرچه تيم مهدي دينورزاده در اين بازي بد بازي نکرد اما خب 3امتياز سهم تيم مشهدي بود.

  نيروي زميني هم تيم نظامي اين گروه مثل هميشه در اين چند سال خوب شروع کرد و توانست شهرداري ياسوج را در غياب جمشيد غديري که به تازگي هم تبرئه شده با نتيجه 2-0 با گلهاي پيمان نامور در دقيقه 13 و فريور ترابي در دقيقه 78 شهرداري ياسوج را شکست دهد.

  اما بازي جالب اين گروه تقابل نساجي با گرايلي و پديده شانديز تيم اکبر ميثاقيان بود چرا که گرايلي سالها به عنوان بازيکن شاگرد اکبر ميثاقيان بوده است.

  اين بازي تضادهاي جالب داشت:نساجي به عنوان يک تيم قديمي و ريشه اي اما پديده شانديز از تاسيسش چندماه هم نمي گذرد.

  نساجي در فقر به داشته هايش بسنده کرد و هرچه هم بازيکن داشت از دست داد اما پديده در ثروت تا توانست بازيکنهاي خوب و جا مانده از ليگ برتر را جذب کرد.

  اما با تمام اين حرفها اين نساجي بود که توانست با يک گل پديده را شکست دهد تا شاگرد استادش را با شکست بدرقه کند و اکبر اوتي هم متوجه شد که از تاريخ مصرف بعضي تاکتيکها گذشته است و کار سختي براي صعود دارد.

  در بازي ديگر اين گروه گيتي پسند اصفهان که اين تيم هم از ليگ دسته دو به بالا آمده توانست در خانه تيم شهرداري بندر عباس را که از مربي جواني مثل حميدرضا فرزانه بازيکن سابق صبا سود مي برد با نتيجه 1-0 شکست دهد که گل گيتي پسندي ها روي گل به خودي بندري ها به دست امد.

  اما در ديدار پاياني اين گروه هم تيم مدعي نفت آبادان با ابراهيم قاسمپور ميهمان گل گهر سيرجان بود که اين بازي در نهايت با نتيجه 1-1 (مختار جمعه زاده60 گل گهر و عباس مرداسي 78 پنالتي) به تساوي رسيد.

  در اين گروه تيم گهر استراحت داشت.

  اما در ديگر گروه اين رقابتها نتايج جالبي رقم خورد.

  بازي ابومسلم ويزد لوله يا همان تربيت يزد به دليل اختلافات مديريتي در ابومسلم انجام نشد.

  اما در بازي حساس اين گروه دو تيم تهراني پيکان و پارسه در زمين شهداي شهر قدس که باد شديدي هم در ان منطقه در حال وزيدن بود و به گفته مربيان هر دو تيم از کيفيت بازي کاسته بود به مصاف هم رفتند.

  بي شک کسي فکر نمي کرد فرهاد کاظمي با پيکان مدل 92 خودش که بازيکناني مرغوب و با کيفيت را هم در اختيار داشت به پارسه ببازد.اما عليرضا امامي فر نشان داد که عزمش را براي موفقيت جزم کرده است و مي خواهد به موفقيت برسد.

  اين بازي که دربي تهراني هاي ليگ يک بود در نهايت با دو گل محمد طاهري77 و اميرحسين ايپکچي91 به ثمر رسيد و فرهاد کاظمي با خاطره اي تلخ اولين بازي خودش را پشت سر گذاشت.

  اما در ديگر ديدارها البدر بند کنگ که تا 3روز پيش هم نمي دانست ليگ يکي است يا ليگ دو در اين بازي توانست در خانه حريفش مس رفسنجان را با بگوويچ 2-1(حکيم هزباوي پور18 مس و اميد ابوالحسني80،مهدي درويشي91 البدر)شکست دهد و فريدون حرداني مربي اين تيم نشان داد که توانايي خوبي دارد البته نبايد از دوندگي بيش از حد بازيکنان البدر به سادگي بگذريم.

  ايران جوان بوشهر با تيم پرهزينه نفت و گاز گچساران در خانه 2-2(شاهرخ غلامرضا پور35،90 ايرانجوان و پيمان رنجبر 69،81گاز گچساران)مساوي کرد.

  راهيان کرمانشاه يکي از کم هزينه ترين تيمهاي اين گروه در خانه با سايپاي شمال 1-1 (آميتو آچيله 69پنالتي راهيان کرمانشاه و هادي خدادادي 46 سايپاي شمال)به تساوي رسيد و پاس تيم مدعي اين گروه که البته مشکلات مالي زيادي را دارد توانست با تمام مشکلاتش در خانه 1-0 با گل محسن پورحاجي در دقيقه60 نفت مسجد سليمان را که هدايتش را داريوش يزدي مربي فصل قبل ملي حفاري که اين تيم را به دسته دو فرستاده بود شکست داد.

  تمام اين اتفاقات در روز اول ليگ يک بود و مي توان ليگ سالمتري را نسبت به سال قبل شاهد باشيم.

  تيمهاي ليگ امسال را به نوعي مي توان به دو دسته تقسيم کنيم.

  تقابل تيمهاي پولدار و متمول و تيمهاي بي پول وبي بضاعت که در هفته اول خيلي از نتايج نشان دهنده اين بود که شايد انتخاب يک مربي اسمي و بزرگ و بستن يک تيم پر هزينه کليد رمز موفقيت نيست و فوتبال باز هم حرف اول را مي زند.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0