فرکي: از انزلي خاطرات خوبي دارم

حسين فرکي در نشست خبري قبل از بازي با ملوان، گفت: ما در ليگ ديگر شاهد بازي آسان و از پيش تعيين شده نيستيم، چون هر بازي از اهميت خاص خودش برخوردار است. ما به جايگاهي که الان داريم فکر نمي‌کنيم و جلوي همه حريفانمان مي‌خواهيم که امتياز بگيريم. ملوان تيم خوش نامي است و هميشه خاطرات خوبي از اين شهر دارم. هميشه ملوان و مردم انزلي براي من قابل احترام بوده و هستند. ما براي اين بازي به اينجا آمده‌ايم که سه امتياز اين بازي را کسب کنيم. البته شرايط ملوان و جايگاهي که در جدول دارد به هيچ وجه شايسته اين تيم قديمي و پرافتخار نيست.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ايسنا،او در ادامه، افزود: ما فولاد هستيم و هيچ وقت به بازي دفاعي فکر نمي‌کنيم. مطمئنا فردا براي کسب سه امتياز به ميدان مي رويم . اصلا هم دوست ندارم که از زمين بازنده خارج شويم. مي‌خواهيم عين هميشه بازي خوبي از خود به نمايش بگذاريم. ما در بازي فردا ايوب والي، عباس محمدرضايي و مهدي بدرلو را در اختيار نداريم و کاپيتان تيم ما هم بختيار رحماني سه اخطاره است.

سرمربي فولاد در مورد ناپاکي‌هاي اخير فوتبال ايران، گفت: اين اتفاقات که در اين چند ساله رخ داده است، اين بار حادتر از دفعات قبل است. ما در حيطه‌اي نيستيم که قضاوت کنيم و اين اتفاقات براي فوتبال بسيار بد و ناگوار است. مهم اين است که ريشه اين کار را بخشکانيم. اعتقاد من اين است که نبايد به اين موضوع به مانند يک موضوع پيش پا افتاده نگاه کرد، بلکه بايد با جديت و محروميت سنگين با اين قضيه برخورد کرد تا ديگران در آينده جرات اين کار را نداشته باشند. عده‌اي جوان که با عشق براي تيم‌هاي خود کار مي‌کنند و زحماتي که آن باشگاه و شهر و هواداران برايشان مي‌کشند نبايد از طريق اين ناپاکي‌ها پايمال شود.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري که پرسيد هميشه ضررهايي که تيم‌هاي بزرگ از طريق داوري مي‌بينند بزرگ نمايش داده مي‌شود؟ گفت: هميشه از ماست که بر ماست. ما اينقدر به تيم‌هاي بزرگ و خوش نام و پرطرفدار مي‌پردازيم که چنين اتفاقاتي براي اين تيم‌ها مي‌افتد. شما هيچ وقت در رسانه‌ها و اخبار گزارش تمرين و زحماتي که تيم‌هايي مثل فولاد و ملوان و ساير تيم‌هاي شهرستاني مي‌کشند را نمي‌بينيم. رسانه‌ها بايد حساسيت‌ها را براي همه تيم‌ها به طور يکسان داشته باشند. اين روزها شاهد بدترين اتفاقات و مصاحبه‌ها بين مديران، مربيان و بازيکنان هستيم، ولي برخوردي با اين موضوعات نمي‌شود. متاسفانه عدم مديريت باعث بروز چنين اتفاقاتي مي‌شود تا وقتي که تمامي نگاه‌ها فقط به چهار تيم باشد، شاهد چنين اتفاقاتي خواهيم بود. رسانه‌ها بايد نگاه‌شان را تغيير بدهند و به همه تيم‌هاي فوتبال ايران به طور يکسان بپردازند.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.