فردوسی پور بخواند

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال :

 جلسه رسيدگي به شکايت جواد شيرزاد از باشگاه استقلال تهران با حضور نمايندگان دو طرف روز يکشنبه 17 دي ماه 91 در کميته انضباطي برگزارخواهد شد. عدم حضور دو طرف مانع از رسيدگي نخواهد بود

آقای فردوسی پور که فضا را برای آقای هدایتی سنگین می کنی تا جایی که این شخص محترم ، از فوتبال بگذارد و برود . آیا یک بار گفتی مازیار زارع از پرسپولیس طلب داشت ؟ یک بار گفتی استقلال چرا حقه جواد شیرزاد را نمی دهد؟

خداییش برادر من ، فردوسی پور عزیز ، از این طرف گیر می دهی تیم خصوصی شود و فلان و فلان ، از آن طرف می آیی با آبرو و حرمت مرد بزرگی مانند هدایتی بازی می کنی ؟ که چرا پول دیگران را نمی دهد !

آمار برنامه هایت در این ماه 1 میلیون نفر کاهش پیدا کرده ، قبلا فوتبالی ها دوستت داشتند چون خریدنی نبودی .

تک بودی حالا این را بگو چرا برای تیم های تهرانی را نگفتی ؟ به خدا قسم تیم های تهرانی وقتی می روند آسیا آبروی ما می رود ، ببینید شهرستانی ها رفتند آسیا چه کار ها که نکردند ! نمونه ی آن سپاهان ، می روند با جان و دل بازی می کنند چون آسیا را حق خود می دانند برای آن اشک ها ریختند ، زحمت ها کشیدند .

تیم استقلال و پرسپولیس با بودجه ی حداقل 20 میلیاردی بسته شده اند آخر هم هیچ با هزار ترفند و با راه هایی که مردم می دانند قهرمان می شوند ، مردم شهرستان ها راضی هستند فوتبال از بین برود ولی اینگونه حق کشی ها و حیف و میل ها اتفاق نیوفتد .

 

3 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.