امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
۱۶:۵۶:۰۰ - سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
غلامي : استقلال را ببریم به کسب سهمیه امیدوارم می شویم
سرپرست ملوان گفت : 3 امتیاز این بازی برای ما خیلی با ارزش است و همان طور که قبلاً گفته بودم ، راه قهرمانی از انزلی می گذرد . حسين غلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اظهار داشت : بردن استقلال در هر شرایطی کار سختی است ولی ما می‌توانیم با کسب 3 امتیاز […]

سرپرست ملوان گفت : 3 امتیاز این بازی برای ما خیلی با ارزش است و همان طور که قبلاً گفته بودم ، راه قهرمانی از انزلی می گذرد .

حسين غلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اظهار داشت : بردن استقلال در هر شرایطی کار سختی است ولی ما می‌توانیم با کسب 3 امتیاز این مسابقه به کسب سهمیه امیدوارم شویم .


سرپرست باشگاه ملوان افزود : 3 امتیاز این بازی برای ما خیلی با ارزش است و همان طور که قبلاً گفته بودم ، راه قهرمانی از انزلی می گذرد ، همچنین با رفتاری که روی سکوها هواداران مان نشان می دهند ، می توانیم آن یک امتیاز کسر شده را برگردانیم . این بازی اهمیت زیادی برای ما دارد ، امیدوارم که هواداران به این موضوع به صورت ویژه نگاه کنند تا ملوان آسیب نبیند .


وی ادامه داد : کارهای زیادی در باشگاه ملوان در حال انجام است که نیاز به صبر و حوصله دارد . ما در هر بازی سعی می کنیم با لیدرها جلسه ی هماهنگی داشته باشیم . اهمیت این بازی نیز هم برای ما و هم برای استقلال زیاد است . از این رو برنامه هایی برای هر چه بهتر برگزاری بازی داریم . امیدوارم به دور از تنش شاهد بازی زیبا از هر دو تیم باشیم .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب