امروز سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
۰:۴۹:۱۵ - جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
غفور جهانی: نوری مدرک ندارد اما معرفت دارد!/ مازیار هم درد می‌کشد هم حرف می‌شنود
غفور جهانی مدیر فنی ملوان درباره شرایط این تیم و سرمربیگری ملوان در ادامه رقابت های لیگ برتر صحبت کرد. جهانی به خبرنگار برنا گفت: باشگاه در جذب فرهاد پورغلامی و محمد احمدزاده به مشکل خورده و به همین دلیل تیم کارش را با محمد قدیربحری ادامه می دهد. البته در چند روز اخیر که […]

غفور جهانی مدیر فنی ملوان درباره شرایط این تیم و سرمربیگری ملوان در ادامه رقابت های لیگ برتر صحبت کرد.

جهانی به خبرنگار برنا گفت: باشگاه در جذب فرهاد پورغلامی و محمد احمدزاده به مشکل خورده و به همین دلیل تیم کارش را با محمد قدیربحری ادامه می دهد. البته در چند روز اخیر که در تمرین حضور داشته ام بازیکنان را بسیار با انگیزه دیده ام و تصور می کنم از بازی ۶ امتیازی با پدیده دست پر برگردیم.

او ادامه داد: هیچ بعید نیست که در صورت کسب یک نتیجه مناسب، حضور قدیربحری به عنوان سرمربی تداوم داشته باشد. او مدرک A آسیا را دارد و ارتباط بازیکنان هم با این مربی قدیمی بسیار مناسب است.

مدیر فنی ملوان درمورد شایعه مربیگری پژمان نوری هم گفت: هرچند او برای سرمربیگری مدرک  ندارد اما پژمان آنقدر بزرگ و جوانمرد است که به این مسایل فکر هم نمی کند. او به دنبال شهرت و جایگاه نیست و تنها برای خوشحالی مردم انزلی کار می کند. همین قدر بدانید که در این شرایط اقتصادی، او به سایر بازیکنان کمک مالی می کند. هرچه از معرفت و مرام نوری بگویم کم گفته ام.

جهانی درمورد شایعاتی که درخصوص تمارض مازیار زارع مطرح می شود توضیح داد: باور کنید مازیار در تمرینات چند روز اخیر با درد کار کرد. او مصدوم است اما برای کمک به تیم دلش راضی نشد  غیبت کند. به هر حال او به همراه پژمان و جلال رافخایی ستون های ملوان محسوب می شوند و علاوه بر این که همه وجودشان را برای موفقیت تیم گذاشته اند سایر بازیکنان را هم تشویق و حمایت می کنند. خدا را گواه می گیرم که آنها عاشق مردم انزلی هستند و فقط به ملوان فکر می کنند نه خودشان. همین مازیار هم با درد تمرین می کند و هم این شایعات را می شنود که منصفانه  نیست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مانی   اسفند ۱۵, ۱۳۹۴  

    آقاغفور دوست داشتنی -اون زمانی که شما بازی میکردید من ( ۱۴ ساله ) با همکلاسیم که اتفاقا” از بستگان شما بود شما را تو خیابون دیدیم اومدیم از شما امضا گرفتیم – این را گفتم که بدونید از انزلیچی هایی هستم که عاشق شما و ملوانان بوده و هستم – غفور عزیز تا چه وقت بایستی آقا مازیار با احساس و درد توی تیم بازی کنه؟! – شما را به خدا با این کارها همه فشارها به تیم و بازیکنان منتقل میشود – حالا که خوشبختانه شما در کنار سیاسیون کنار این تیم هستید آن کاری را که خودتان بهتر میدانید انجام دهید – امثال آقای پور غلامی و … را زودتر بیارید تا دیر نشده – که من مطمئنم خدای ناکرده اگه ملوان سقوط کنه از ما بیشتر شما ها ضربه روحی میخورید.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب