امروز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
۲۰:۴۲:۱۲ - پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عيدي خوبي به هواداران مي‌دهيم
محمد احمدزاده در نشست خبري قبل از بازي با راه آهن گفت:  خوشبختانه در بازي فردا محروم نداريم و عليرضا رمضان را به دليل مصدوميت تا پايان فصل در اختيار نداريم. البته در تمرين آخر بابک پورغلامي هم دچار مصدوميت شد و احمد آهي هم که مصدوم بود در اين هفته دو جلسه با تيم […]

محمد احمدزاده در نشست خبري قبل از بازي با راه آهن گفت:

 خوشبختانه در بازي فردا محروم نداريم و عليرضا رمضان را به دليل مصدوميت تا پايان فصل در اختيار نداريم. البته در تمرين آخر بابک پورغلامي هم دچار مصدوميت شد و احمد آهي هم که مصدوم بود در اين هفته دو جلسه با تيم تمرين کرد.

او درباره بازي با راه آهن گفت:

 بازي فردا در مقابل تيم سخت‌کوش راه‌آهن به اعتقاد من بازي سختي است، چون اين تيم از کادر فني خوبي برخوردار است و براي گرفتن حداقل امتياز به انزلي مي‌آيد و اين شرايط را براي ما سخت مي‌کند. معتقدم که در هفته‌هاي گذشته اقبال بد در نتايج ما تاثير داشته است. اميدوارم که فردا هواداران ملوان مثل هميشه حامي تيم بوده و با تشويق‌هاي شرايط روحي بازيکنان را بالا ببرند. همچنين تلاش مي‌کنيم که با گرفتن سه امتياز اين بازي عيدي خوبي به هواداران عزيزمان بدهيم چرا که ما هر کاري را که انجام مي‌دهيم به خاطر هواداران‌مان است. اميدواريم که از بازي فرداي ما لذت کافي را ببرند. مطمئنا در اين چند هفته پاياني از بازيکنان جوان بيشتر استفاده خواهيم کرد، چون اعتقاد داريم اين بازيکنان در سال‌هاي آينده به درد ملوان مي‌خورند.

وي همچنين در پايان به حاشيه‌هاي به وجود آمده در مورد اختلاف نظر با صادق درودگر گفت:

 هيچ وقت اين اتفاق نمي‌افتد که من و صادق درودگر مقابل هم قرار بگيريم. من هميشه به شخصيت و مديريت صادق درودگر اعتقاد و اعتماد دارم و تا به حال در ملوان چنين مديري نيامده است. ايشان مديري لايق براي اين تيم است و اين را به همه آن‌هايي که مي‌خواهند ميان ما تفرقه بيندازند مي‌گويم که هيچ وقت چنين روزي را نمي‌بينند و دليل اصلي اين موضوع اين است که هر دوي ما نسبت به آن‌هايي که تفرقه مي‌اندازند شناخت کافي داريم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ابراهیم غلامی   اسفند ۲۴, ۱۳۹۱  

    از خردمندی ودور اندیشی شما آقای احمدزاده سپاسگزارم قطعا تعامل فی مابین شما و آقای درودگر وهمچنین توانائی های این مدیر خردمند ولایق همراه بادور اندیشی شما افتخاری بس بزرگ در آینده برای ملوان به ارمغان خواهد آورد


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب