امروز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
۱۴:۰۸:۴۱ - یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عزت‌اللهی با باشگاه ملوان قرارداد دارد
به گزارش Malavan.ir صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار وررزشی خبرگزاری فارس در مورد اظهارات پدر سعید عزت‌اللهی برای انتقال پسرش به تیم روبین کازان روسیه، گفت: پدر عزت‌اللهی مرد بسیار محترمی است و از سرمایه‌های باشگاه ملوان هم محسوب می‌شود اما پدر بازیکن که نمی‌تواند پسرش را به باشگاه دیگر بدون رضایت باشگاه […]

به گزارش Malavan.ir صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار وررزشی خبرگزاری فارس در مورد اظهارات پدر سعید عزت‌اللهی برای انتقال پسرش به تیم روبین کازان روسیه، گفت: پدر عزت‌اللهی مرد بسیار محترمی است و از سرمایه‌های باشگاه ملوان هم محسوب می‌شود اما پدر بازیکن که نمی‌تواند پسرش را به باشگاه دیگر بدون رضایت باشگاه ملوان منتقل کند.وی ادامه داد: عزت‌اللهی با باشگاه ملوان قرار داد سه‌ساله دارد. بنابراین هویت باشگاه باید حفظ شود و طبق قانون فیفا هم پدر بازیکن نمی‌تواند بدون اجازه باشگاه بازیکنش را به باشگاهی دیگر منتقل کند. باشگاه برزیلی برای جذب این بازیکن به ما دعوتنامه داده و شرایط خوبی را هم پیشنهاد داده است.

درودگر در مورد شکایت احمد‌زاده از ملوان گفت: او اولین مربی است که از باشگاه ملوان شکایت کرده است. با این حال ما نیز مستندات خود را به کمیته انضباطی ارایه کرده‌ایم.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب