طومار جمعی از دوستداران ملوان برای حسین هدایتی

بسمه تعالی

ای قوی سپید ، غمت را به که و کجا فریاد کردی …

به تو میگوییم فریادت را شنیدیم از فراز موج شکن  ٍ دیدیم در دستهای پینه بسته صیادان و در پیکر خسته قهرمانان خاکستر عمر بر مو نشانده

فریادت را شنیدم در مزار شهدا در هشت سال دفاع مقدس ، در شیون زن شوی به دریا مانده و بغضت را دیدیم در ساقهای قایقران و در پاهای برهنه زنده یاد وکیل منفرد !

بگذار فریادت باشیم ، ما هم مثل تو خسته شده ایم از این همه رنج و سکوت . پس فریاد کن ای قوی سپید که وقت خواندن نغمه ها و آوازهای پرشکوهت نزدیک است .

ملوان ، پرچمدار فوتبال شهرستانهاست و پر افتخارترین شهرستانی تاریخ فوتبال ایران نیز بحساب می آید . هفت دوره حضور در فینال جام حذفی . کسب سه قهرمانی در جام حذفی . کسب عنوان بهترین تیم شهرستانی طی سالیان متوالی ، دو دوره حضور در فینال در رقابتهای آسیایی که یک دوره آن در اوج اقتدار بوده که تنها به خاطر اوضاع سیاسی وقت کشور ( کشتار مظلومانه حجاج ایرانی در عربستان ) هز حضور در دور نهایی خودداری کرد و در دوره بعدی به دلیل مشکلات مالی نتوانست حضور پیدا کند و البته اینها تنها جزئی از افتخارات پر شمار تیم ملوان انزلی است .

ساخت و پرورش چهره های ملی پر شمار و تکرار نشدنی و تمام نشدنی که در مکتب ملوان به فوتبال ایران معرفی شدند که مرحوم سیروس قایقران کاپیتان اسبق ملوان و تیم ملی ایران و غفور جهانی  ، بازیکنی که با گلزنی مقابل استرالیا تیم ملی ایران را اولین بار جهانی کرد گل سرسبد آنها محسوب میشوند.

همه ساله ما هواداران ملوان با واهمه و هراس به آینده تیم محبوب مان می نگریم زیرا در پایان هر فصل تیمهای ثروتمند به غارت ستاره های ملوان میپردازند .

سال 1391 سال خوبی برای انزلی بود بدلیل آنکه از یک طرف نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود که دیگر حاظر به تیمداری در کشور نیستند و از طرف دیگر ورود آقای حسین هدایتی به تیم ملوان بود با خرید 70% سهام باشگاه ملوان

 این یعنی بالا گرفتن سر همه انزلی چی ها در برابر همه تیمها اللخصوص مرکز استان ، که سالیان سال این کوری وجود دارد !

ولی این خوشحالی برای انزلی چی ها و ملوانیها دیری نپایید و بعد از چندین ماه آقای هدایتی از روی دلسوزی اعلام حمایت از تیم گهر لرستان را هم اعلام کردند وتیم استیل آذین را هم به بچه های جنوب شهر تهران هدیه دادند و در این برهه از زمان تیمهای آقای هدایتی در لیگ برتر و لیگ دسته یکم به همان دو تیم لیگ برتری خلاصه شد.

درست شب بازی با پرسپولیس در جام حذفی کشور آقای آیت اللهی مدیرعامل گهر اعلام نمودند که آقای هدایتی از فوتبال خسته شده اند و دیگر حاظر به تیمداری نمیباشند و این اول حرف حدیث انصراف حاج حسین هدایتی بود

امروز ملوان در بدترین شرایط سالهای اخیر خود قرار دارد از یک طرف اختلافات بین کادر فنی و در حال حاظر هم مشخص نبودن کادر فنی و از طرف دیگر مطالبات سال گذشته و از طرفی هم بستن تیم برای لیگ سیزدهم که حتی ساعتها غنیمت است

آقای حاج حسین هدایتی :

بدینوسیله ما تعدادی از هواداران ملوان به نمایندگی از تمام دوستان گیلانی و ملوانی از شما خواستاریم که دست از حمایت از تنها سهمیه سوپرلیگی این استان نکشید و نگذارید که شور و شوق جوانان این سرزمین در این عرصه از بین رود.
هواداران گیلانی بعد از سالها انتظار می توانستند یک تیم از جوان های همین شهر و استان و به پشتوانه روحی و مالی را شاهد باشند که متاسفانه تصمیم شما تمام هواداران فوتبال دوست را مغموم کرد. امیدواریم در صورت صلاحدید و محیا شدن شرایط دوباره شاهد برگشت شما باشیم.

امروز ما دل نگران این مكتب ارزشی هستیم و بقای تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را در كنار حمایت قاطعانه مسئولین و شخص حاج حسین هدایتی در جهت تامین هزینه های تیم داری و حمایت معنوی خواستاریم و این تیم باید در کنار حمایت شما بماند تا عرصه فوتبال از عطر خوشبوی شهدا بی بهره نباشد .

با تشکر از شما

امضاء کنندگان: خانواده معظم شهدا و جانبازان ، تماشاگران ملوان بندر انزلی و جمعی از هم استانیهای گیلانی  :

جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک نمایید

1

2

3

5

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.