امروز یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
۷:۵۵:۱۷ - دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرفداران مازیارزارع بازیکنان را تحت فشار می‌گذراند/ نمی‌توانم همه بازیکنان ملوان را از انزلی انتخاب کنم
نادر دست نشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد مشکلاتی که بعضی از هواداران متعصب ملوان برای مربیان غیربومی این تیم درست می‌کنند گفت: «من در تیم‌های مختلفی در ایران کار کرده‌ام اما تعصبات خاصی در انزلی وجود دارد که بیشتر به قومی‌گرایی برمی‌گردد. در حال حاضر در ملوان شرایط کار سخت […]

نادر دست نشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد مشکلاتی که بعضی از هواداران متعصب ملوان برای مربیان غیربومی این تیم درست می‌کنند گفت: «من در تیم‌های مختلفی در ایران کار کرده‌ام اما تعصبات خاصی در انزلی وجود دارد که بیشتر به قومی‌گرایی برمی‌گردد. در حال حاضر در ملوان شرایط کار سخت شده‌است و دلیل این مساله هم مشکلات مالی و تحرکات بعضی تماشاگران متعصب است.»

وی ادامه داد: «وقتی یک تیم با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند باید هواداران و اعضای تیم با یکدیگر متحد باشند تا این مشکلات بر روند تیم تاثیر منفی نگذارد اما متاسفانه برخی از تماشاگران ملوان با فشاری که روی بازیکنان ایجاد می‌کنند باعث می‌شوند تا بازیکن در زمین نتواند عملکرد خوبی داشته باشد.»

دست نشان در خصوص حمایت مازیار زارع از ملوان و تفرقه‌افکنی برخی از هواداران منصوب به زارع افزود: «مازیار زارع از ملوان به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد و این تیم خانه اول و آخر اوست. مازیار هیچ وقت علیه ملوان کار نمی‌کند و دوست ندارد این تیم را در شرایط بد ببیند. اما متاسفانه برخی از هواداران مازیار برای تیم مشکل درست می‌کنند و مخصوصا بازیکنانی که در پست زارع هستند را تحت فشار می‌گذارند. مازیار هم چندین بار به این اندک هواداران گفته که دست از کارشان بردارند و از بازیکنان حمایت کنند اما این عده از او هم حرف شنوی ندارند و همچنان به کارشان ادامه می‌دهند.»

وی افزود: «مگر در یک تیم فوتبال چند بازیکن بومی می‌تواند بازی کند؟ در حال حاضر تیم‌هایی در لیگ دسته اول هستند که بیشتر بازیکنان آنها از شهرهای دیگر است. ملوان هم حدود ۱۰ بازیکن بومی در ترکیب تیمش دارد و قرار نیست که همه بازیکنان ملوان از انزلی باشند. مشکل هواداران بازیکنان بومی و غیربومی نیستند و این مسائل بهانه‌هایی شده تا به تیم فشار وارد کنند.»

سرمربی ملوان در مورد مشکلات مالی این تیم اظهار داشت: «ملوان در یکی دو سال اخیر مشکلات مالی زیادی داشت اما با حضور دنیامالی کمی از این مشکلات حل شد اما در این فصل بعد از گذشت ۲ ماه از شروع لیگ دنیامالی از تیم کناره‌گیری کرد و مشکلات ملوان دوچندان شد. بازیکنان تیم تمام اموراتشان از فوتبال می گذرد ولی درصد ناچیزی از قراردادهای آنها پرداخت شد که کفاف خرج زندگی بازیکنان را نمی‌دهد.»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب