صداقت درودگر ثابت شده است

 

به گزارش Malavan.ir جلال رافخايي درگفتگو با ايپنا، درباره شرايط تيم ملوان انزلي اظهار داشت: از هميشه بهتر هستيم. تيم در شرايط خوبي است اما سطح توقع هواداران و مسئولان بالا تر رفته است. اين امر کار مارا سخت تر مي کند ولي تلاشمان بر اين است که سطح کيفيتي و فني تيم حفظ شود و به اين روند رو به رشد ادامه دهيم.


وي درباره بازي با راه آهن گفت: تيم راه آهن بزرگترين ويژگي که دارد دارا بودن يک مربي فوق العاده باهوش است. ابراهيم زاده کارش را خوب بلد است و بازيکنان ملوان را به خوبي مي شناسد. به هرحال بازي سختي داريم اما بيش از گذشته تلاش خواهيم کرد.
مهاجم ملوان درباره اتفاقات بازي با داماش افزود: اتفاقات خوبي صورت نگرفت. هر فصل هم اين اتفاقات صورت مي پذيرد ولي هيچ تغييري حاصل نمي شود. روز از نو و روزي از نو. من خبر دار شدم که تعدادي از خانواده ها که از انزلي به رشت عزيمت مي کردند، مورد تهاجم و مزاحمت طرفداران داماش قرار گرفتند و نمي دانم چرا اين اتفاقات صورت مي گيرد.

رافخايي در پايان اضافه کرد: مشکلات ما پابرجا است البته من خرده اي به آقاي درودگر نمي گيرم زيرا صداقت او ثابت شده است اما از کساني که قول مي دهند و عمل نمي کنند گله دارم. واقعا به اين تيم کمکم کردن اين قدر سخت است؟

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.