امروز پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
۱:۵۵:۵۳ - سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صالح نیا: انتظار بیشتری از تماشاگران داشتم/ انزلی به یک ورزشگاه مسقف نیاز دارد
بهمن صالح نیا در گفت و گو اظهار داشت: باید به بازیکنان ملوان به خاطر انگیزه ای که در دیدار با استقلال داشتند و در نهایت 4-2 نیز پیروز شدند، تبریک بگویم. در بازی های قبلی نیز تیم نمایش قابل قبولی داشت، اما بازیکنان در لحظه های مهم اشتباه می کردند و شکست می خوردیم. […]

بهمن صالح نیا در گفت و گو اظهار داشت: باید به بازیکنان ملوان به خاطر انگیزه ای که در دیدار با استقلال داشتند و در نهایت 4-2 نیز پیروز شدند، تبریک بگویم. در بازی های قبلی نیز تیم نمایش قابل قبولی داشت، اما بازیکنان در لحظه های مهم اشتباه می کردند و شکست می خوردیم.

وی افزود: گفته بودم بازی با استقلال با توجه به شرایط زمین، انگلیسی خواهد بود و خوشحالم ما برنده این فوتبال شدیم. ملوان با 10 بازیکن استقلال را در جام حذفی شکست داد، اما استقلال دیروز نتوانست با یک بازیکن کمتر این کار را انجام بدهد. این مساله نشان دهنده قدرت روحی تیم ما بود.

سرپرست ملوان از هواداران این تیم گله کرد و گفت: انتظار داشتم تماشاگر بیشتر در ورزشگاه حاضر باشد. فکر می کردم 10 هزار نفر به استادیوم بیایند، اما خیلی ها ترجیح دادند در خانه بمانند و ازتلویزیون این بازی را ببینند. از کسانی هم که آمدند و تیم را زیر باران تشویق کردند، تشکر می کنم. واقعاً نیاز به یک ورزشگاه مسقف در انزلی حس می شود؛ زیرا اگر اینگونه شود، تماشاگر نیز با رغبت بیشتر به ورزشگاه می آید.

صالح نیا عنوان کرد: کلنگ ساخت یک ورزشگاه جدید زده شده است، اما فکر نمی کنم به این  زودی ساخته شود.

او اشاره هم به مسائل مالی کرد و اظهار داشت: قدر سهم ملوان در اختیار نیروی دریایی و بخشی نیز در اختیار منقطه آزاد است. مقرر شده که پول بازیکنان و مربیان تا هفته آینده فراهم شود و ایمدوارم این پول قبل از دیدار با شهرداری تبریز به دست آنها برسد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب