امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۰:۰۴:۲۷ - یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صالح‌نیا:بازیکنان بارضایت جلسه را ترک کردند
صالح‌نیا:بازیکنان بارضایت جلسه را ترک کردند مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: بحران مالی با مساعدت رئیس محترم هیئت مدیره تمام شد امیدوارم بحران نتایج هم به پایان برسد. بهمن صالح‌نیا در مورد جلسه امروز با رئیس هیئت مدیره باشگاه اظهار داشت: امروز من و پورغلامی سرمربی تیم و امین افقی دبیر هیئت مدیره باشگاه به […]

صالح‌نیا:بازیکنان بارضایت جلسه را ترک کردند

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: بحران مالی با مساعدت رئیس محترم هیئت مدیره تمام شد امیدوارم بحران نتایج هم به پایان برسد.

بهمن صالح‌نیا در مورد جلسه امروز با رئیس هیئت مدیره باشگاه اظهار داشت: امروز من و پورغلامی سرمربی تیم و امین افقی دبیر هیئت مدیره باشگاه به همراه نمایندگان بازیکنان به دیدار علیرضا بهمنی رئیس هیئت مدیره باشگاه رفتیم و ایشان با وجود دغدغه و مشغله فراوان ۴ ساعت با ما دیدار و گفت و گو کرد و تمامی مسایل بیان شد و ناهار هم در خدمت ایشان بودیم.

وی ادامه داد: در پایان این جلسه همه بازیکنان راضی نشست را ترک کردند زیرا به آنها قول داده شد تا قبل از بازی با فجرسپاسی مطالبات پرداخت شود.

مدیرعامل باشگاه ملوان تاکید کرد: بحران مالی باشگاه در حال حل شدن است و امیدوارم بحران نتایج هم حل شود و تیم از شرایط کنونی خارج شود و دوباره به اوج بازگردد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب