صالح‌نيا: همه در بلاتکليفي هستيم

صالح‌نيا: همه در بلاتکليفي هستيم

سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلي با بيان اينکه “زماني که مسئولان نيروي دريايي از دست مي‌دهند قابل جبران نيست”، گفت: نمي‌دانيم با شرايط موجود سرنوشت باشگاه به کجا کشيده مي‌شود.

بهمن صالح‌نيا در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد وضعيت باشگاه ملوان ضمن بيان مطلب فوق گفت: روز دوشنبه سرتيپ حکيمي‌‎فر در گفتگويي تلويزيوني اعلام کرد با چند اسپانسر مذاکره شده که 51 درصد سهام در اختيار اسپانسر و 49 درصد در اختيار نيروي دريايي خواهد ماند اما هنوز توافقي صورت نگرفته و هفته آينده همه چيز مشخص خواهد شد.

وي با اشاره به نگراني‌ مضاعف هواداران نسبت به وضعيت نامشخص تيم و باشگاه ملوان تاکيد کرد: از مسئولان درخواست دارم هر تصميمي که مي‌خواهند بگيرند، زودتر اتخاذ کنند زيرا زماني که ‌از دست مي‌دهيم، قابل جبران نيست. من در اواخر فصل گفتم نگران سقوط ملوان هستم اما بعضي‌ها تصور کردند ملوان از نظر جدول در خطر سقوط قرار دارد ولي اگر نتوانيم خواست‌هاي سازمان ليگ و AFC را در زمان مقرر عملي کنيم، تيم به دسته پايين سقوط مي‌کند.

سرپرست باشگاه ملوان در اين خصوص اضافه کرد: بايد در زمان اندک باقيمانده تا قرعه‌کشي مسابقات ليگ، ساختار اداري باشگاه و آيتم‌هاي مورد نظر را به استانداردهاي AFC برسانيم اما همه مجموعه از بنده که سرپرست موقت هستم تا کادرفني و بازيکنان در بلاتکليفي قرار دارند. از مسئولان تا هواداران ملوان، هيچکس نمي‌داند سرنوشت اين تيم به کجا کشيده مي‌شود.

صالح‌نيا ادامه داد: بايد هرچه زودتر مسئولان نيروي دريايي در خصوص وضعيت تيم ملوان تصميم گيري کنند زيرا هم بايد وضعيت بدهي‌ها مشخص شود و هم بايد تيم به موقع بسته شود. ضمن اينکه هنوز مجمع عمومي باشگاه که بايد با حضور مسئولان نيروي دريايي و منطقه آزاد برگزار شود، تشکيل نشده تا تفاهم‌نامه بين طرفين براي حل مشکلات مالي منعقد شود. باشگاه علاوه بر بدهي‌هاي جاري، بدهي‌هايي هم از سال 88 دارد که بايد پرداخت شود.

وي با اشاره به اينکه مسئولان فدراسيون هر روز در حال مکاتبه با باشگاه ملوان هستند، تصريح کرد: روز 17 خردادماه نماينده ايراني AFC قرار است براي بازديد از باشگاه به انزلي بيايد. همه منتظر برطرف شدن مشکلات اداري باشگاه هستند، ضمن اينکه ورزشگاه تختي انزلي هم چند مورد نقص دارد که بايد هر چه زودتر برطرف شود.

سرپرست باشگاه ملوان وضعيت واگذاري بخشي از سهام اين باشگاه به حسين هدايتي را نامشخص خواند و در پايان گفت: قطعا امروز انتخاب اسپانسر يک مسئله مهم براي باشگاه ملوان است تا همه از اين بلاتکليفي خارج شوند. من هم در اين مدت به عنوان سرپرست موقت رابط دو مجموعه نيروي دريايي و موسسه منطقه آزاد انزلي بودم و به خاطر تعهد اخلاقي و عاطفي که به ملوان دارم، وظيفه خود مي‌دانم امور را تا مشخص شدن وضعيت نهايي پيگيري کنم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.