صالح‌نيا: ملوان با كمك مسئولان مي‌تواند از شرايط بحراني خارج شود

بهمن صالح‌نيا سرپرست باشگاه ملوان گفت: من بايد از تلاش‌هاي مجدانه‌ي رييس محترم هيئت مديره‌ باشگاه ملوان تشكر ويژه داشته باشم. ايشان به واقع انساني بزرگوار و مديري دلسوز ، توانمند و ورزش دوست هستند كه همين ويژگي‌ها موجب گرديده تا با تواني مضاعف و نگاهي مثبت بودجه مورد نظر را براي حمايت باشگاه به تصويب برسانند كه البته بايد محدوديت‌ها را نيز در اين قضيه از نظر دور نداشت .

بهمن صالح نيا خاطر شان كرد: با توجه به افزايش 50% قرارداد بازيكنان و كادر فني و بودجه تيم بزرگسال در فصل جديد نسبت به فصل گذشته ، مي‌خواهم در اين جا تأكيد كنم “مهندس بهمني “تنهاست و به كمك ساير مسوولان استان براي گذر از اين شرايط سخت و دشوار تعهدات مالي باشگاه، نيازمند است چون منطقه آزاد به تنهايي قادر به تامين كليه هزينه‌هاي باشگاه جهت تيم‌هاي بزرگسال و پايه در فصل جاري نيست.

وي افزود: ضمن آن كه بايد از توجهات همه مسوولان به مسايل باشگاه ملوان از جمله استاندار ورزشدوست و گرانقدر ، مديركل محترم تربيت بدني استان ، فرماندار محترم و نماينده ي شهرستان جناب آقاي خسته بند تشكر خاص داشته باشم ولي بايد به اين نكته نيز اشاره كنم كه امروز بيشتر از هر زماني تيم ملوان به عنايات و توجهات خاص اين عزيزان جهت رفع مشكلات مالي و خروج از شرايط بحراني نيازمند است.

سرپرست باشگاه ملوان با تأكيد دوباره به اين كه “جناب بهمني “را تنها نگذاريم ، اظهار داشت: براي حل مشكلات مالي و تعهدات گذشته ، همه مسوولان و دست اندركاران بايد به كمك بيايند من به صراحت عرض مي‌كنم كه منطقه آزاد و شخص “آقاي بهمني ” به تعهدات خود و حتي بيشتر از آن چه وعده داده بودند ، عمل كرده‌اند. اكنون وقت آن است تا مسوولان ذيربط به خصوص نمايندگان مردم ما را در حل اين مشكل با توجه به تعهداتي كه در حضور استاندار محترم متقبل شد‌ اند هر چه سريع تر ياري كنند.

صالح نيا : نبود بودجه و امكانات را از اهم مشكلات تيم هاي پايه بر شمرد و گفت: حضور تيم بانوان ملوان در ليگ مستلزم يك بودجه ي 120 تا 130 ميلوني است تا بتوان آنها را در مسير اين رقابت‌ها پشتيباني كرد؛ ضمن آن كه براي تمرين و مسابقه آنها نيازمند زمين مناسب هستيم كه اين دو فاكتور با توجه به شرايط زمين‌هاي قابل استفاده در انزلي جزء ديگري از مشكلات فوتبال بانوان به شمار مي‌رود.

سرپرست باشگاه ملوان ضمن اظهار نگراني خود از برخورد پاره‌اي از هواداران در ديدار ملوان و مس سرچشمه تصريح كرد: هواداران ما و به خصوص ليدرهاي محترم باشگاه بايد ما را در اين شرايط سختي كه مي‌گذرانيم، درك كنند . ما در وضعيتي نيستيم كه حاشيه‌ها و مسايل روي سكوها در وضعيت حال حاضر ما، براي مان تبعات سنگين به همراه نداشته باشد.

وي ادامه داد: در حالي كه جرايم كميته انضباطي امسال سخت‌تر شده و در شرايطي كه باشگاه به شدت درگير و دست به گريبان مسايل و مشكلات مالي است؛ پرداخت جرايم وضع شده از سوي كميته ي انضباطي به خاطر رفتار معدود هواداران كار ما را دشوارتر مي‌كند.

صالح‌نيا با بيان اين نكته كه اميد دارد تا روز سه شنبه بتواند خبرهاي خوبي را در راستاي تلاش‌هاي خود براي سامان بخشي به وضعيت مالي به اطلاع برساند؛ افزود: من اميدوارم؛ اميدوار به اين كه دوستان و مسوولان به قولي كه داده‌اند وفادار باشند تا بتوانيم هر چه سريع‌تر از اين وضعيت خارج شويم. ما بايد با يك خواست جمعي كه خوشبختانه بنده در مسوولان اين اراده را به عينه مشاهده كرده‌ام؛ كاري بكنيم كه با حل هر چه سريع تر معضلات مالي؛ كادرفني و سرمربي محترم تيم بتوانند با آرامش به كار خود ادامه دهند و من همين جا عرض مي‌كنم كه در اين راه از هيچ تلاشي كوتاهي نكرده و نخواهم كرد.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.