امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
11:11:08 - چهارشنبه 17 جولای 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرايط شهر انزلی و تيم ملوان خاص است
محسن يوسفي درباره پيوستنش به ملوان گفت: همان طور که فوتبال غيرپيش‌بيني است، پيوستنم من هم به اين تيم کمي غيرقابل پيش‌بيني بود. به هر حال از حضور در ملوان راحت هستم. اين تيم با جذب مهره‌هاي خوب و کادرفني بادانش وضعيت مطلوبي دارد. البته کمي مشکل مالي وجود دارد اما بعد از صحبت با […]

محسن يوسفي درباره پيوستنش به ملوان گفت: همان طور که فوتبال غيرپيش‌بيني است، پيوستنم من هم به اين تيم کمي غيرقابل پيش‌بيني بود. به هر حال از حضور در ملوان راحت هستم. اين تيم با جذب مهره‌هاي خوب و کادرفني بادانش وضعيت مطلوبي دارد. البته کمي مشکل مالي وجود دارد اما بعد از صحبت با درودگر تصميم قطعي گرفتم که به ملوان بپيوندم.

به گزارش Malavan.ir ، او در ادامه و در پاسخ به اين سوال که نخستين مربي خارجي تاريخ ملوان را چگونه مي‌بيند، بيان کرد: در مورد او بايد در طول مسابقات ليگ ارزيابي داشت. همه بازيکنان او را دوست دارند و از لحاظ روحي – رواني همه آماده هستند. به نظرم چند هفته‌ نخست خيلي مهم است و اگر بتواند در ابتداي کار موفق باشد، فشارها از او برداشته مي‌شود.

هافبک اين فصل ملوان در ادامه با تمجيد از جو عمومي تيم ملوان افزود: شرايط شهر انزلي و تيم ملوان خاص است. در اين فضا راحتم و همه بازيکنان و کادرفني مي‌خواهند توانايي‌هاييشان را اثبات کنند.

يوسفي در پاسخ به اين سوال که چرا از زمان جدايي از استقلال دچار افت شده است، گفت: قرار بود در استقلال بمانم اما روز آخر اتفاقاتي افتاد و مسائلي پيش آمد که از اين تيم جدا شدم. نيم‌فصل نخست فصل گذشته خوب نبود اما در نيم‌فصل دوم از عملکردم در نفت تهران راضي بودم. با اين حال با شما موافقم که کمي افت کرده‌ام اما مي‌خواهم در ملوان جبران کنم و بار ديگر به اوج فوتبالم برگردم.

او که سابقه بستن بازوبند کاپيتاني استقلال را بر بازويش را دارد، در پاسخ به سوالي درباره مجتبي جباري بيان کرد: جباري مسلما حق دارد. منکر زحمات فتح‌الله‌زاده نيستم اما در استقلال عدالت معنا ندارد. جباري به عنوان يکي از بزرگ‌ترهاي استقلال از کوچک‌ترهاي تيم دفاع کرده است. من خودم از استقلال بالاي دويست ميليون طلب دارم اما دستم به هيچ کجا بند نيست.

هافبک جديد ملوان درباره پست احتمالي‌اش در اين تيم اظهار کرد: سرمربي تيم تاکنون مرا در چند پست مختلف امتحان کرده است ولي به شخصه دوست دارم پشت مهاجمان بازي کنم. با اين حال هر چه را سرمربي تصميم بگيرد، بايد قبول کرد.

يوسفي در پايان با ابراز اميدواري از موفقيت ملوان تصريح کرد: مي‌خواهيم فصل آينده با توجه به تماشاگران خوب ملوان و بازيکنان مستعدمان و البته مشکلات مالي حرف زيادي براي گفتن داشته باشيم.

منبع : ایسنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. فرشید   جولای 19, 2013  

    با توجه به حضور رمضانی ،اشجاری و فشنگچی به نظر میرسه بهترین جا براش پشت رافخایی هستش.هم شوتزنه هم دریبل زن و هم در حد خودش پاسورو البته همه اینها به شرط امادگی جسمانی که در این صورت یک مهاجم کاذب جنگنده و پرس کننده خواهیم داشت .امثال یوسفی و فشنگچی اگه فقط یکبار توسط کیروش دعوت بشوند دیگه تمام ایران رو دریبل میکنندامیدوارم کاری رو که ملوان به دفعات برای پژمان و اولادی و حتی سیدجلال و مازیار خودمون کرد یکبار هم برای اینا کنه تا جفتشون تبدیل به بمب انگیزه بشن.شاید معرفتشون مثل اولادی باشه که اگه رفت 77 درصد قراردادشو بخشید نه مثل پژمان که هی پولداری حاج فتل ،مبل فروش یافت اباد و بی پولی مارو به رخ میکشه.پژمان خجالت نکشیدی مدارک مطالباتتو به کمیسیون انضباطی دادی ؟خواستی جلوی ثبت قراردادهارو بگیری ؟فکر کردی تهرونیا لیگ رو بدون ملوان این اعتبار بزرگ و تکرار نشدنی فوتبال شمال ایران شروع میکنند؟حیف که کم سوادی یا بهتر بگم بیسوادی و گرنه میفهمیدی 3 بارارزان تیم اهورایی رو بخاطر حضور در مثلث شیطانی (پگاه داماش ،پرسپولیس و استقلال )فروختی .افسوس کاسب خوبی هم نبودی !!!


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب