خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۳/۰۲/۰۱ ۱۹:۲۱
شناسه خبر : 15953

شب گذشته دراگان رفت ، لیوان های خانه اسکوچیچ را شمردند!

شب گذشته دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان بندرانزلی آپارتمان خود در این شهر را به مسئولان ملوان تحویل داد و رفت. دراگان که بعد از یک هفته معطلی برای دریافت دستمزد در نهایت با دست خالی انزلی را به سمت تهران ترک کرد از رفتار مدیران ملوان به شدت عصبانی و ناامید است. دیشب او در […] ...

شب گذشته دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان بندرانزلی آپارتمان خود در این شهر را به مسئولان ملوان تحویل داد و رفت.
دراگان که بعد از یک هفته معطلی برای دریافت دستمزد در نهایت با دست خالی انزلی را به سمت تهران ترک کرد از رفتار مدیران ملوان به شدت عصبانی و ناامید است. دیشب او در شرایطی انزلی را ترک کرد که در زمان تحویل دادن خانه 2 کارمندی که از باشگاه برای تحویل گرفتن منزل نزد او آمده بودند. در اقدامی طبیعی شروع به کنترل وسایل خانه کردند اما کار عجیبشان آنجا اتفاق افتاد که با باز کردن در کابینت لیوان های آپارتمان سرمربی کروات تیمشان را هم شمردند تا مبادا چیزی کم و کسر باشد.
اسکوچیچ که بدون ادعا و با قراردادی در حد یک بازیکن متوسط لیگ برتری به انزلی آمده است، دیشب شب بسیار بدی داشت و با عصبانیت با اتومبیل مدیربرنامه هایش به تهران بازگشت. او که حالا یکی از پرخواهان ترین مربیان لیگ برتر است و احترام زیادی در محافل فوتبالی ایران دارد انتظار نداشت با این برخورد زشت انزلی را ترک کند. او دیشب شاهد اتفاقی بوده که هرگز در زندگی اش سابقه نداشته، اینکه بدون استقبال انزلی را ترک کند و البته 2 کارمند باشگاه جوری وسایل خانه را بازرسی کنند که انگار دراگان قصد داشته از بین وسایل تحویل داده شده چیزی را سرقت کند. او گفته است در تمام دوران فوتبالش هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده است.

 

 

.

 

.

 

منبع: آی‌اسپورت‌