امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
۱۹:۲۱:۵۷ - دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شب گذشته دراگان رفت ، لیوان های خانه اسکوچیچ را شمردند!
شب گذشته دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان بندرانزلی آپارتمان خود در این شهر را به مسئولان ملوان تحویل داد و رفت. دراگان که بعد از یک هفته معطلی برای دریافت دستمزد در نهایت با دست خالی انزلی را به سمت تهران ترک کرد از رفتار مدیران ملوان به شدت عصبانی و ناامید است. دیشب او در […]

شب گذشته دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان بندرانزلی آپارتمان خود در این شهر را به مسئولان ملوان تحویل داد و رفت.
دراگان که بعد از یک هفته معطلی برای دریافت دستمزد در نهایت با دست خالی انزلی را به سمت تهران ترک کرد از رفتار مدیران ملوان به شدت عصبانی و ناامید است. دیشب او در شرایطی انزلی را ترک کرد که در زمان تحویل دادن خانه 2 کارمندی که از باشگاه برای تحویل گرفتن منزل نزد او آمده بودند. در اقدامی طبیعی شروع به کنترل وسایل خانه کردند اما کار عجیبشان آنجا اتفاق افتاد که با باز کردن در کابینت لیوان های آپارتمان سرمربی کروات تیمشان را هم شمردند تا مبادا چیزی کم و کسر باشد.
اسکوچیچ که بدون ادعا و با قراردادی در حد یک بازیکن متوسط لیگ برتری به انزلی آمده است، دیشب شب بسیار بدی داشت و با عصبانیت با اتومبیل مدیربرنامه هایش به تهران بازگشت. او که حالا یکی از پرخواهان ترین مربیان لیگ برتر است و احترام زیادی در محافل فوتبالی ایران دارد انتظار نداشت با این برخورد زشت انزلی را ترک کند. او دیشب شاهد اتفاقی بوده که هرگز در زندگی اش سابقه نداشته، اینکه بدون استقبال انزلی را ترک کند و البته 2 کارمند باشگاه جوری وسایل خانه را بازرسی کنند که انگار دراگان قصد داشته از بین وسایل تحویل داده شده چیزی را سرقت کند. او گفته است در تمام دوران فوتبالش هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده است.

 

 

.

 

.

 

منبع: آی‌اسپورت‌

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. sarl   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳  

  اگر اينگونه صحبت هاواقعيت داشته باشد .كه با دلي پر اورا فرستادن وهمچنين صحبت هاي همانند اين بايد تف فرستاد به سمت هر چه نامردان شير ناپاك خورده.واگر هم اينگونه شايعات دروغ مي باشد بايد تف فرستاد به سمت هر چه نامردان شير ناپاك خورده كه سعي مي كنند انزلي چي ويا حتي ملواني را خراب نمايند.

 2. اميد   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳  

  چيزي نميشه گفت يعني اگه بگي مدير سايت مجبور ميشه ورش داره

  ميدونم كه همه احساس چندش آوري نسبت به اين آقايون دارن

 3. محمد   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳  

  کلا حفظ یه مهره مناسب نیاز یه لیاقت داره جانم.

 4. مهرداد   اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳  

  بی لیاقتی اقایون یه طرف بی احترامیشونم یه طرف اخه خجالت نمیکشین من با دراگان زیاد برخورد داشتم ادم به این با شخصیتی اخه این چه رفتاری بود واقعا جای خجالت داره متاسفم براتون.

 5. hengame   اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳  

  kolan farhang chize khobie


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب