شاید از ملوان بروم شاید نروم

حضور در ملوان انزلی همیشه برایش خوب و خوش یمن بوده و هر بار که پیراهن این تیم را به تن کرده ، توانسته است دوباره به تیم ملی دعوت شود .

مهرداد اولادی این فصل هم مثل دو فصل پیش روزهای خوبی را در ملوان سپری کرد و موفق شد پس از چند ماه دوری ، جواز ملی‌پوش شدنش را صادر کند . وضعیت این روزهای قوی سپید انزلی باعث شد تا گفت‌وگویی را با این مهاجم ترتیب بدهیم که در زیر از حضورتان می‌گذرد .

ملوان شروع خوبی داشت و پایانی بد و دور از انتظار . فکر می‌کنی چرا ؟

وضعیت تیم اصلاً جالب نیست و بازی با پرسپولیس را هم که واگذار کردیم . این فصل روزهای خیلی خوبی را پشت سر نگذاشتیم و کاری به این ندارم که چرا به چنین وضعیتی دچار شدیم فقط امیدوارم که برای فصل آینده تصمیماتی خوب برای این تیم اتخاذ شود .

خب این فصل هم قول و وعده‌های خوبی داده شده بود و تصمیمات زیادی در جهت موفقیت تیم اتخاذ شد اما در پایان ملوان نتوانست انتظارات را برآورده کند .

درست است اما در ادامه وضعیت به گونه‌یی پیش رفت که بازیکنان رفته رفته انگیزه ی خود را از دست دادند چون به برخی از وعده‌ها عمل نشد . همین باعث شد ، لیگ را بد تمام کنیم و شرمنده ی هواداران شویم .

منظورت این است که عملی نشدن وعده‌ها باعث دلسردشدن بازیکنان تیم شد ؟ باید قبول کنیم که نداشتن دغدغه ی مالی تاثیر فراوانی بر روحیه و انگیزه ی یک بازیکن می‌گذارد . ما چند ماه است که حقوق نگرفته‌ایم و پرداخت مطالبات‌مان به امروز و فردا موکول می‌شود . از طرفی جایگاه تیم هم طوری نبود که باعث ایجاد انگیزه در بازیکنان شود .

شروع‌تان با فرهاد پورغلامی بود و در ادامه محمد احمدزاده را به عنوان سرمربی در راس کادر فنی‌تان دیدید ، مربی که شنیده می‌شود ، عده‌یی از بازیکنان بومی تیم زمینه‌ساز حضورش در ملوان شدند . آیا این قضیه صحت دارد ؟

باور کنید از این مسایل بی‌خبرم . این فصل به ملوان آمدم تا از تمام حاشیه‌ها دور بمانم و در آرامش باشم . من یک بازیکن غیربومی هستم و ترجیح می‌دهم در هیچ قضیه‌یی دخالت نکنم . تمرینم را انجام می‌دهم و می‌روم و همیشه دنبال این بودم که تمرکزم را معطوف فوتبالم کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم .

فقط این را می‌دانم این تیم حیف است که در این وضعیت باقی بماند . باید به آن رسیدگی شود تا مشکلاتش بیشتر نشود .

چندی پیش شایعه‌یی هم منتشر شد ، مبنی بر این‌که محمد احمدزاده از بازیکنان تیمش پول قرض می‌گیرد . مگر چنین چیزی می‌شود امکان داشته باشد ؟

باور کنید من از هیچ چیزی خبر ندارم و ترجیح می‌دهم از تمام مسایل هم بی‌خبر باشم تا حاشیه‌یی متوجه‌ام نشود .

مثل این‌که قرار بود هدایتی و درودگر پیرامون رفع مشکلات مالی بازیکنان با حضور آن ها نشستی را برگزار کنند . آیا این نشست برگزار شد ؟‌

خودم هم این خبر را شنیدم اما کسی برای حضور در این نشست با من تماس نگرفته است .

با وجود این‌که ملوان این فصل روزهای چندان خوبی را سپری نکرد اما حضور در این تیم به نفع تو شد چرا که توانستی دوباره به تیم ملی برسی . آیا از این‌که این فصل ملوان را انتخاب کردی ، راضی هستی ؟

‌ فصل گذشته به‌خاطر مصدومیت‌های پیاپی که داشتم ، نتوانستم آن‌طور که باید و شاید ظاهر شوم و حاشیه‌هایی هم برایم به‌وجود آمد که کلا باعث شد ، فصل بدی برایم رقم بخورد . خدا را شکر با بازگشت به ملوان دوباره به روزهای خوبم بازگشتم و باید بگویم که این تیم برایم خوش‌یمن است .

حالا که برایت خوش‌یمن است ، آیا برای فصل آینده هم در این تیم می‌مانی ؟‌

قراردادم با ملوان دوساله است ولی می‌توانم به صورت توافقی جدا شوم . البته فعلا منتظر مشخص شدن وضعیت ملوان هستم اما احتمال این‌که در این تیم بمانم ، بسیار زیاد است .

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.