امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۴:۰۶:۵۸ - پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شاکله اصلی تیم ملوان را قبل از پایان فصل می‌بندیم/مدیرعامل مقتدری را برای تیم ملوان انتخاب می‌کنیم
سیروس محجوب در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است ترکیب اصلی تیممان از جمله وضعیت کادر فنی و بازیکنان را برای فصل بعد مشخص کنیم. مالک باشگاه ملوان بندر انزلی در ادامه اظهار داشت: ما تمام سعی و تلاشمان را می‌کنیم تا اسکوویچ را برای فصل بعد هم حفظ کنیم. […]

سیروس محجوب در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است ترکیب اصلی تیممان از جمله وضعیت کادر فنی و بازیکنان را برای فصل بعد مشخص کنیم.

مالک باشگاه ملوان بندر انزلی در ادامه اظهار داشت: ما تمام سعی و تلاشمان را می‌کنیم تا اسکوویچ را برای فصل بعد هم حفظ کنیم. تیم ملوان مقابل حریفانش تا آلان نتایج خوبی کسب کرده است. در مجموع از عملکرد اسکوویچ رضایت کامل دارم، همچنین ما قصد نداریم که احساس عمل کنیم و تمام تلاشمان را برای حفظ اسکوویچ برای فصل بعد انجام می‌دهیم.

وی درباره استعفای شهسواری، عضو هیأت مدیره ملوان بندر انزلی اظهار داشت: شهسواری حضور کوتاه مدتی در باشگاه ملوان بندرانزلی داشت. بر این اساس من از زحمات وی طی این مدت تشکر و قدردانی می‌کنم.

محجوب بیان کرد: شهسواری به علت مشکلاتی استعفا داد و من هم وارد جزئیات این استعفا نمی‌شوم.

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی درباره انتخاب مدیرعامل تیم ملوان بندرانزلی اظهار داشت: ما در حال بررسی چند گزینه برای مدیرعاملی تیم ملوان بندرانزلی هستیم تا یک مدیر عامل مقتدر و کاربلد را برای باشگاه انتخاب کنیم.

وی در مورد احتمال بازگشت مجدد در گروه باشگاه ملوان بندر انزلی بیان کرد: درودگر زحمات زیادی برای باشگاه ملوان انزلی کشیده است. وی حرفه‌ای عمل می‌کند و شرایط مهیا نباشد به تیم ملوان باز نمی‌گردد، تلفیقی از سنت و مدرن را در آکادمی اجرا می‌کنیم.

وی درباره حضور احتمالی چراغپور در آکادمی باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: جسله‌ ای 2 ساعته با چراغپور داشتم و برنامه‌هایش برای آکادمی باشگاه را بررسی کردم. به هر حال چراغپور فرد توانمندی است و تجربیات ارزشمندی دارد. بر این اساس ما قصد داریم با فراهم کردن شرایط از چراغپور در آکادمی استفاده کنیم.

محجوب عنوان کرد: به هر حال هدفمان این است که در آکادمی باشگاه کار سنتی و مدرن انجام دهیم و از تجربیات چراغپور در آکادمی بهره‌مند شویم.

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی درباره وضعیت ایراندوست در آکادمی این باشگاه اظهار داشت: ایراندوست خدمات ارزشمندی برای آکادمی باشگاه ملوان انزلی انجام داده است. بازیکنان بزرگی تربیت کرده است که بر هیچ کس پوشیده نیست، به هر حال ما قصد نداریم با آوردن چراغپور تداخل در کار ایراندوست ایجاد کنیم.

وی بیان داشت: بر این اساس به دنبال جابه جایی سمت‌ها در باشگاه ملوان انزلی نیستم هر فرد کارش را در باشگاه ادامه می‌دهد برنامه‌ریزی 4، 5 ساله برای باشگاه ملوان بندرانزلی دارم و با دیگر اعضای هیأت مدیره قصد دارم که تلفیقی از برنامه‌های سنتی و مدرن را در باشگاه ملوان نهادینه کنم.

مالک باشگاه ملوان انزلی در پایان خاطر نشان کرد: ما بخشی از قرارداد بازیکنان را دیروز پرداخت کردیم. همچنین بر اساس برنامه قرارداد بازیکنان را سر موقع می‌دهیم تا مشکلی به وجود نیاید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. SAEID   بهمن ۳, ۱۳۹۲  

  سید جلال رافخایی: فردوسي‌پور در برنامه‌اش زياد دروغ مي‌گويد!

  ملوان بندر انزلي تا اينجاي مسابقات شگفتي‌ساز بوده و نتايجي که کسب کرده خيره کننده بوده است. فصل گذشته سيدجلال رافخايي توانست آقاي گل ليگ شود و امسال هم فعلا شانس زيادي دارد اين عنوان را تکرار کند. حال اينکه او آقاي گل شد و چرا به برنامه 90 نرفت سوژه اصلي اين مصاحبه است. حرفهاي سيدجلال را بخوانيد:

  *ملوان تا اينجاي کار شگفتي ساز ليگ بوده؟

  کاملا همينطور است و اميدوارم با همين شرايط ليگ را به پايان برسانيم.

  *به آقاي گلي اميدوار هستي؟

  اميدوار هستم ولي رقيب زياد دارم و بايد بيشتر تلاش کنم.

  *راستي سال گذشته آقاي گل شدي ولي به برنامه 90 نرفتي چرا؟

  من به برنامه 90 دعوت نشدم خودم مجبورشان کردم که دعوتم کنند. وقتي هم که دعوت شدم ترجيح دادم نروم!

  *چرا؟

  چون عادل فردوسي‌پور خيلي تغيير کرده و عادل گذشته نيست. او مظلوم‌نمايي را خوب ياد گرفته و برنامه‌اش فقط شده «اس ام اس» بازي! او رسالت گذشته‌اش را از دست داده و تا مي‌تواند بين تيم‌ها تبعيض قائل مي‌شود.

  *خيلي از او ناراحتي؟

  چرا ناراحت نباشم آدمي که ساخت برنامه پر بيننده تلويزيوني را بر عهده دارد نبايد فکر خودش و دو تيم خاص باشد. اين همه تيم در ليگ برتر وجود دارد ولي يک بار نشده برنامه‌اش را چند دقيقه‌اي به ساير تيم‌ها اختصاص دهد. اگر هم يک بار اين کار را کرده باشد مجبور شده! در کل 90 زياد دروغ مي‌گويد و نبايد فريب يک سري مظلومي‌نمايي‌هايش را بخوريد.

  *چرا اينطور شده؟

  چون ساير تيم‌ها برايش اهميت ندارند. وقتي سايپا قهرمان مي شود براي فردوسي‌پور سخت است وقتي تراکتورسازي خوب نتيجه بگيرد برايش سخت است و نمي‌تواند مثل استقلال و پرسپوليس مانور بدهد. وقتي سپاهان قهرمان شد ده دقيقه هم برايش وقت نگذاشت. ملوان در داربي سه بر صفر داماش را برد ولي يک دقيقه بازي را پخش کرد و جالب اينجاست که يک نيمه را هم سانسور کرد تا کسي نبيند.

  *يعني اين بار برنامه 90 دعوت شوي نمي‌روي؟

  به برنامه 90 رفتن مگر افتخار است؟ نمي‌دانم چرا عده‌اي حضور در 90 را براي خودشان افتخار مي‌دانند! من کار خودم را مي‌کنم و براي موفقيت تيمم تلاش خواهم کرد.

  *يعني همه 90 مختص به سرخابي‌ها است؟

  کاملا همينطور است و الان ببينيد چقدر براي يک داربي بي گل و بي‌کيفيت وقت گذاشت. داربي که تنها يک موقعيت گل داشت. يک روز مي‌بيني 45 دقيقه به رويانيان وقت مي‌دهد تا درباره همه چيز حرف بزند ولي به ساير تيم‌ها مي‌رسد مي‌گويد وقت ندارم. مي‌گويد فقط سي ثانيه!

  *بگذريم در خصوص داربي حرف مي‌زني؟

  داربي در حدي نبود که حرف بزنم! بهتراست اصلا سئوال نکنيد.

  *در مورد همبازيانت خلعتبري و صادقيان صحبت کن. چرا اين همه به هم گير مي‌دهند؟

  من هر دو بازيکن را مي‌شناسم و با آنها دوست هستم. صادقيان از لحاظ فني فوق‌العاده است ولي چون کمي عصبي است خيلي زود جوش مي‌آورد. قطعا اگر يکي دو سال سنش بالا برود درست مي‌شود و درگير نمي‌شود. خلعتبري هم فوتبالش همين است و هيچ چيز در دلش نيست.

  *وقتي تو و فشنگچي مصدوم شديد خيلي‌ها فکر مي‌کردند ملوان افت کند ولي نکرد؟

  دراگان اخلاق خاصي دارد و اگر بازيکني مصدوم شود ناراحت مي شود ولي خيلي زود جايگزينش را پيدا مي‌کند! او مربي بسيار خوبي است و به قولي در فوتبال از آب «کره» مي‌گيرد.

  *بازي هفته آينده تراکتورسازي را چطور مي‌بيني؟

  بازي سختي است و تراکتورسازي با توجه به تغييراتي که داشته کار ما را سخت خواهد کرد.

  *انزلي هم که تراکتوري زياد دارد؟

  نزديک به نصف انزلي ترک زبان هستند و خود پدر من هم ترک است ولي در اين بازي طرفدار ملوان هستند.

  *پس پدرت هم به ورزشگاه خواهد رفت؟

  خيلي وقت است که به پدرم گفته‌ام ورزشگاه نيايد. و حتي گفته‌ام از تلويزيون هم بازي را نگاه نکند. شرايط جسم و روحي‌اش را درک مي‌کنم و فکر مي‌کنم از بس حرص و جوش مي‌خورد برايش خطرناک است!

  روزنامه نـــــــ90ـــــــــود پنجشنبه 3 بهمن 92

  • مهدي اباي از ماهشهر   بهمن ۳, ۱۳۹۲  

   جلال جان همچنان شما براي ما همان جلال اقاي گل هستي

 2. امیر   بهمن ۴, ۱۳۹۲  

  درس اسکوچیچ به ناظمی!

  داماش مثل آب خوردن آن هم در خانه مقابل تیم قعر جدولی فجر شکست خورد تا دهمین باخت خود را در هفته بیست و سوم متحمل شود اما ۳۵ کیلومتر دورتر از رشت، ملوان تیم بندرانزلی، دیگر نماینده گیلان دهمین برد خود را به دست آ‌ورد تا تمام چشم‌ها را به خود خیره کند. داماش پنجمین باخت پیاپی خانگی و ششمین شکست نیم‌فصل دوم را از هشت بازی پذیرا شد که برای این تیم یک رکورد محسوب می‌شود. خلاصه داماش مثل آب خوردن پشت سر هم می‌بازد و آب هم از آب تکان نمی‌خورد! ملوان اما همه تیم‌ها را یکی پس از دیگری می‌برد و شگفتی‌سازی‌اش را در لیگ سیزدهم تکمیل می‌کند.

  دراگان بی‌مهره، ناظمی با همه!

  داماشی‌ها بازی‌های شش امتیازی (مسابقه با رقیبان) را به راحتی چه در خانه و چه خارج از خانه می‌بازد اما در سوی مقابل ملوانی‌هااین دیدارها را از آن خود می‌کنند. دراگان اسکوچیچ بدون امیرحسین فشنگچی بهترین پاسور تیمش و سیدجلال رافخایی بهترین گلزن انزلی‌چی‌ها بازی‌ها را می‌برد اما افشین ناظمی با همه داشته‌هایش می‌بازد و می‌بازد! مرد کروات بدون سرگئی پاشنکو بهترین دروازه‌بان نیم‌فصل تیمش زانوی غم بغل نکرده و با یک جوان به نام «ایمان صادقی» نتیجه می‌گیرد اما افشین ناظمی و امیر عابدینی با همه بازیکنانشان می‌بازند و به راحتی جلو می‌روند.

  بهانه!

  سرمربی داماش به خوبی می‌داند قطعا همه این باخت هارا به حساب او می‌نویسند و ثبت می‌کنند. چه امیر عابدینی در کار کادرفنی دخالت کرده باشد و چه نکرده باشد. داماش در نیم‌فصل دوم از هشت بازی تنها چهار امتیاز کسب کرده که برای هواداران و اهالی فوتبال رشت و گیلان فاجعه محسوب می‌شود. آنها آنقدر باخته‌اند که دیگر نه امیر عابدینی بهانه ای برای شکست دارد و نه دیگر افشین ناظمی رویش می‌شود عذرخواهی کند. کار آنها از عذرخواهی و بهانه‌جویی گذشته و به جلسه نصف شب رسیده است! جلسه‌ای مزاح‌گونه چرا که در این نشست مثلا اضطراری شبانه، عبداله مرغوب مشاور عابدینی از بزرگسالان به پایه‌ها انتقال داده می‌شود و علی نظرمحمدی جای او را می‌گیرد تا از مشاوره‌هایش بیشتر استفاده کنند! انگاری باخت‌های داماش به مشاوران مربوط می‌شود و مشکل مرغوب است و کادرفنی و مدیریت کارشان را به خوبی انجام می‌دهند!

  ملوان هم پول نداشت

  داماش مشکلات زیادی دارد. مشکلاتی که همه آن را می‌دانند. کادرفنی، مدیریت، هواداران و… همه کسانی که باید بدانند اما قرار نیست یک تیم مثل آب خوردن به هر تیمی ببازد و همه تقصیرات را به گردن مشکلات مالی و اشتباهات داوران بیندازد. ملوان هم چنین مشکلاتی داشت و همین الان هم که محجوب آمده پول چندانی به تیم تزریق نکرده و تنها ۱۰ درصد از مطالبات را پرداخت کرده است.

  تعویض‌های دراگان، تعویض‌های افشین!

  در هفته بیست و سوم ملوان در حالی که یک بر صفر از سایپا عقب افتاده بود و بازی خوبی را انجام نمی‌داد اسکوچیچ دست به دو تغییر زد و نیمه دوم دو بازیکن تیمش را عوض کرد تا با آوردن مهدی دغاغله و پور رحمت‌اله نتیجه را در کمال حیرت به نفع خود تمام کند. این بازیخوانی یک مربی را نشان می‌دهد که چگونه در زمین سایپا با دو تغییر پیروز میدان می‌شود اما داماش برخلاف ملوان در خانه در دقیقه دوم بازی، یک بر صفر از حریفی چون فجر جلو افتاده بود اما در پایان به راحتی ۳ بر یک بازنده شد. این تیم در حالی باخت که تعویض‌های ناظمی اصلا جواب نداد و چیز خاصی از آنها ندیدیم.

 3. امير ثاني   بهمن ۵, ۱۳۹۲  

  تذكر:
  امير جان.
  تو داماشو چرا با ملوان مقايسه ميكني.
  داماش در مقابل ملوان چون قطره اي است در مقابل دريا.
  در بازي روبرو ديدي كه چطور داماشو بلعيديم.
  لطفا ملوان روبا تيمهاي بزرگ دنيا مثل رئال مادريد(قوي سپيد مادريد) يا منچستر مقايسه كن.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب