سومین نشست کمیته فنی

سومین نشست کمیته فنی باشگاه ملوان در تاریخ یازدهم اردیبهشت برگزار شد .

جمع بندی نظرات رد و بدل شده در این نشست بدین شکل است :

ضمن تایید این که کمیته فنی باید از اول فصل شروع به کار می کرد و فارغ از این که اعضای آن چه کسانی هستند ، نظرات مشورتی اش نه فقط درباره تیم بزرگسالان ، بلکه در مورد همه مسایل باشگاه را باید به مدیریت و از طریق ایشان به مربیان رده های مختلف ارائه بدهد .

نصرت ایراندوست رییس کمیته فنی باشگاه ملوان در این نشست اظهار داشت :

به اتفاق آرا می خواستیم نظرات مان را قبل از بازی با پرسپولیس به سرمربی ملوان منتقل کنیم ، اما متاسفانه به دلیل امتناع آقای احمد زاده نتوانستیم خدمتی برای شاد نمودن مردم شهر عزیزمان ارائه نماییم . در صورتی که اگر این امر صورت می گرفت ، شاید ملوان می توانست نتیجه بهتری در تهران بگیرد . کماکان این کمیته بدون هیچ ادعایی  ، آمادگی ارائه نظرات پیشنهادی خودش را درباره آخرین بازی ملوان درلیگ دوازدهم با ذوب آهن را هم به کادر فنی دارد . لازم به ذکر است آقای درودگر هم اعتقاد داشتند کمیته فنی باید زودترتشکیل می شد در مصاحبه خود نیز اعلام نمودند که این امر باید خیلی زودتر محقق می شد  .

همچنین در این نشست مطرح شد که فصل آینده وجود کمیته فنی برای باشگاه برای ارائه نقطه نظرات در تمامی جنبه ها ، لازم و ضروری است ، فارغ از این که اعضای آن چه کسانی باشند . اگر اعضای کمیته فنی ازهمسویان فکری سرمربی انتخاب می شد ، به احتمال فراوان موثر واقع نمی شد ، بلکه کمیته فنی باید از زاویه دیگری به مسایل نگاه کند تا بتواند چشم انداز دیگری به سرمربی بدهد .

لازم به ذکر است اعضای کمیته فنی از نسل های مختلف پیشکسوتان ملوان انتخاب شده اند .

در نهایت همه اعضاء ابراز امیدواری نمودند که با دوری از تنگ نظری وتک محوری و با استفاده از خرد جمعی بتوانیم در آینده برای موفقیت تیم ملوان گامهایی بلندی برداریم .

نصرت ایراندوست ، علی نیاکانی ، قاسم سلطانزادی ، غلام محمدوند ، حمید غفاری و بیژن شجاعی اعضای کمیته فنی باشگاه ملوان را تشکیل می دهند

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.