امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
21:54:34 - چهارشنبه 12 مارس 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سعی کنیم اخلاق اخلاق اخلاق رو هیچوقت فراموش نکنید / ملوان در قلب من است .
به گزارش اختصاصی Malavan.ir ، سرمربی بانوان ملوان بعداز اتمام تمرین امروز با بازیکنان خود صحبت کردند و از اخلاق در ورزش گفتند . ایشان اخلاق در فوتبال را رکن اساسی دانستند . ایراندوست از بازیکنان خود خواست در بود ونبود خود به تمرینات بپردازند . سرمربی تیم از رفتن خود هم سخن گفت . […]

به گزارش اختصاصی Malavan.ir ، سرمربی بانوان ملوان بعداز اتمام تمرین امروز با بازیکنان خود صحبت کردند و از اخلاق در ورزش گفتند . ایشان اخلاق در فوتبال را رکن اساسی دانستند . ایراندوست از بازیکنان خود خواست در بود ونبود خود به تمرینات بپردازند . سرمربی تیم از رفتن خود هم سخن گفت .

خبرنگار سایت Malavan.ir مصاحبه کوتاهی با خانم ایراندوست انجام داد.

مریم ایراندوست در مورد وضعت ملوان گفت : متاسفانه ما هرساله بعد از اتمام لیگ شاهد این هستیم که آیا در لیگ جدید ، بانوان ملوان حضور داشته باشند یا نداشته باشند و این صحبتها دلسرد کننده است . با حضور جناب محجوب این صحبتها کمرنگ شده بود و ما به لیگ سال اینده امیدوار بودیم ولی با سنگ اندازی هایی که صورت گرفت محجوب هم رفت و بودن بانوان در هاله ای از ابهام ماند و ما هنوز برنامه ای برای سال آینده نداریم .
سرمربی تیم بانوان ملوان با تاکید بر این که ملوان خانه اول من است گفت : من قبلا هم گفتم اگر یک روز بروم ، ملوان در قلب من است .
ایراندوست ضمن گلایه از تفاهم نامه هایی که صورت میگیرد گفت : در سالهایی که ملوان به افراد منتقل میشد هیچگاه فوتبال بانوان جزء این تفاهم نامه ها نبوده و هیچ بهایی داده نشده است و این بازیکنان که همیشه بهترین مقام را برای باشگاه آورده اند فقط فقط به عشق ملوان سر تمرینات حاظر میشدند .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مجید ابای   مارس 13, 2014  

    نمحیف اجازه نمیدن بیایم تو استادیوم,ولی مطمعن باشین دعاتون میکنیم,ایران ملواااااااااااااان سرفراز

  2. asma saki   مارس 13, 2014  

    من خرم آبادي ام ولي عاشق تيم ملوان هستم .همواره سرفراز باشيد


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب