سرپوشی از نتایج فنی ، جنگ احمـدزاده با همه ی مديـران است

آيا مديران برق شیراز ، استقلال اهواز ، تيم‌ملي نوجوانان ، فجر شهید سپاسی و پيکان هم مشکل داشتند ؟

 آیا مدیران ملوان رشید سازمند ، سعد اله پورطهماسبی ، اردشیر پورنعمت و غیره هم مشکل داشتند؟

90 : ملوان باز هم باخت ! براي احمدزاده و شاگردانش فرقي نمي‌کند با چه تيمي بازي دارند .

هر تيمي که باشد ، برنده نيستند . تيم قعر جدولي باشد ، تيم بالاي جدولي باشد ، بازي تشريفاتي باشد ، بازي خانگي باشد ، خارج از خانه باشد ، هيچ فرقي نمي‌کند ؛ همه را مي‌بازد .

احمدزاده با احتساب جام حذفي از 17 مسابقه تنها يک پيروزي کسب کرده که اصلا براي تيم پرمهره‌یي مثل ملوان جالب توجه نيست . تيمي که در نيم فصل دوم جزو 3 تيم انتهاي جدولي بود و هيچ چيزي براي دفاع ندارد .

کسب 11 امتياز از 16 بازي … چه کسي مي‌تواند اين نتايج را قبول کند ؟ چه بر سر ملواني آمده که با اين همه بازيکن اسم و رسم دار بومي ، حريف هيچ تيمي نمي‌شود . يعني همه چيز پول است ؟ ملوان روزهاي بدتر از اين را هم تجربه کرده ولي نتايج چنين نبوده است . اگر بحث پولي است ، چرا روزي که پشت سر هم مي‌بردند و حرف از آسيايي شدن مي‌زدند ، اين حرف ها نبود ؟ مگر قرار بود تيم را پول ، آسيايي کند ؟ بحث فني چه مي‌شود ؟ چرا ملوان از روزي که مقابل پرسپوليس 6 تايي شد تا تحقير شود ، ديگر نتوانستند ، تيم را جمع و جور کنند ؟ چه طور احمدزاده و پژمان نوري بدون حضور درودگر با هدايتي جلسه گذاشتند و برخلاف نظر ساير بازيکنان تمرين کردند ؟ در اين ميان سابقه ی احمدزاده گوياي مسایل بسياري است .

سال اولي که او در ليگ برتر هدايت ملوان را برعهده گرفت ، با ناخدا سازمند به مشکل خورد و ملوان را ترک کرد .

آن جا هم مشکل پول بود ؟ تيم ملي جوانان در بهترين دوران خود با مربي گري او در همان دور مقدماتي حذف شد . آيا آن جا هم مشکل پولي بود ؟ اختلاف وي در برق شيراز با خليل صالحي بر سر چه بود ؟ برق چرا نتيجه نگرفت ؟

او دوباره به ملوان بازگشت و با پورطهماسبي ، مديرعامل باشگاه نتوانست کار کند و با او هم به مشکل خورد . جالب اين که او در استقلال اهواز ، زماني که وضع مالي خوبي داشت ، هم نتوانست کار کند و با يک جلسه تمرين آن جا را رها کرد . راستي مشکل او با دکتر فيروزآبادي ریيس وقت منطقه ی آزاد انزلي چه بود ؟ پيکان چطور ؟ آيا اين تيم هم پول نداشت که ميان راه از آن تيم کنار گذاشته شد ؟ احمدزاده در فجر سپاسي نيز اختيارات تام داشت . او تيم را در رده ی يازدهم تحويل گرفت اما نتوانست در ليگ نگه‌اش دارد .


کارنامه ی او در تيم‌هايي مثل برق شيراز ، پيکان ، تيم‌ملي جوانان ، فجر سپاسي و ملوان مشخص است .


احمدزاده در ملوان هيچ موقع رتبه ی تک رقمي به دست نياورد و هميشه براي سقوط نکردن دست و پا مي‌زد . احمدزاده از آمدن نصرت ايراندوست ناراحت است و مي‌گويد که نبايد درکميته ی فني باشد . چرا او از مديرفني مي‌ترسد ؟ همين کار را خود او براي فرهاد پورغلامي کرد و پورغلامي نپذيرفت تا احمدزاده به راحتي سرمربي شود . حالا هم عوض گله ندارد

30 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.