سروش سعیدی: صحبت های نهایی انجام شده است و فردا ساعت ۱۱ قرداد نهایی بسته می شود

او معتقد است فولاد با از دست دادن این همه بازیکن آسیب خواهد دید. گفتگوی سروش سعیدی را می‌خوانید.

با ملوان به توافق نهایی رسیدید.

بله صحبت های نهایی انجام شده است و فردا ساعت ۱۱ قرداد نهایی بسته می شود.

مدت قرارداد چقدر خواهد بود؟

من سرباز هستم و به مدت دو سال خدمت سربازی را در ملوان هستم. امیدوارم بتوانم برای این تیم مفید باشم

رفتن شما به فولاد ضربه نمی زند؟

من سال گذشته در این تیم ماندم تا در بازی های آسیایی به این تیم کمک کنم. اما فولاد بازیکن زیاد از دست داده و من هم از رفتنم ناراحت هستم اما فعلا سرباز هستم و موظفم این تیم را به مقصد یک تیم نظامی ترک کنم. امیدوار مسوولان فولاد بتوانند این تیم را خوب جمع کنند.

شما مشکل کارت معافیت هم داشتید؟

بله . قبلا هر کدام از هم تیمی هایم را می دیدیم که با شیرینی به تمرین این تیم می آمدند و می گفتند مشکل خدمتشان حل شده. آقایی به نام کعبی بود که هیچ ربطی به باشگاه نداشت و می گفت می تواند این مساله را قانونی حل کند. ما هم اشتباه کردیم به او اعتماد کردیم. پدرم یک و نیم سال سابقه رزم داشت و من امیدوار بودم بتوانم به کمک این مساله مدت خدمتم را کم کنم. اما فقط پول از دست دادم و همین جا از سردار باران چشمه تشکر می کنم که مشکل محرومیت ما را حل کردند. آن اتفاق فقط اشتباه ما از سر بی تجربگی بود.

عملکردتان در فولاد در فصلی که گذشت چه طور ارزیابی می کنید؟

اواخر لیگ مخصوصا جلوی پرسپولیس خوب بازی کردم اما پیش از آن با مصدومیت مواجه شده بودم و متاسفانه اسکوچیچ هم با من لج کرده بود و به من بازی نمی داد. هرچه پزشک تیم و خودم توضیح می دادیم قبول نمی کرد. همه می دانند دراگان اسکوچیچ اگر با کسی لج کند دیگر کارش تمام است! اما از این گذشته اسکوچیچ بسیار مربی خوبی است و بسیار می تواند به تیم و به لیگ ما کمک کند.من بسیار از او سپاسگذار هستم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.