امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
17:15:08 - سه‌شنبه 6 مه 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرنوشت ملوان همچنان در ابهام
رضا الماسی درباره صحبت‌های مالک باشگاه ملوان گفت: سیروس محجوب تاکنون هیچ بازگشتی علیرغم شایعات و جوسازی‌های مکرر برخی از رسانه‌ها از قول افراد معلوم‌الحال به ملوان نداشته است و باشگاه در حال حاضر در اختیار هیات مدیره جهت واگذاری است.   الماسی دلیل اصلی این امر را میزان بدهی سرسام‌آور این باشگاه اعلام کرد […]

رضا الماسی درباره صحبت‌های مالک باشگاه ملوان گفت: سیروس محجوب تاکنون هیچ بازگشتی علیرغم شایعات و جوسازی‌های مکرر برخی از رسانه‌ها از قول افراد معلوم‌الحال به ملوان نداشته است و باشگاه در حال حاضر در اختیار هیات مدیره جهت واگذاری است.

 

الماسی دلیل اصلی این امر را میزان بدهی سرسام‌آور این باشگاه اعلام کرد و گفت: با توجه به توهین‌ها و فحاشی‌هایی که در چند وقت اخیر به مالک باشگاه و خانواده و همکاران و مسئولین و سرمربی باشگاه شده است که دور از شان و انصاف و انسانیت است و مصاحبه های مکرر بازیکنان که مطالبات مالی به حقشان به تعویق افتاده است و درخواستهای برخی از هواداران در فضای مجازی که عنوان می دارند گروههای دیگری حاضرند برای در اختیار گرفتن سهام باشگاه اقدام کنند، ایشان طبق همان نظر قبلی که در جلسه هیات مدیره تاریخ 31 فروردین ماه اعلام کرده‌اند از باشگاه تقاضا کردند تا طی یک فراخوان از متقاضیان واجد شرایط دعوت بعمل آید تا باشگاه را در اختیار گیرند.

 

وی افزود: البته طبق مصوبه هیات مدیره در تاریخ بیست هفتم اسفند سال ۹۲ علی رغم کناره گیری ایشان از باشگاه کلیه هزینه های برگزاری مسابقات لیگ برتر و تیمهای پایه و تیم بانوان را کاملا پرداخت کرده و تاکنون به 60 درصد از تعهدات مالی خود عمل کرده اند اما هم اکنون یکبار دیگر از همه بزرگواران و بازیکنانی که ارتباط خیلی خوبی با برخی از سرمایه گذاران دارند خواهش می کنم که بیایند و این رسالت را بر عهده بگیرند و مالک باشگاه هم قول داده اند که هر کمکی که از دستشان بر آید انجام خواهم داد تا با این کار منتقدینی که نگران فصل آینده این تیم و عدم تمدید قرارداد سرمربی قبلی باشگاه و ارزان فروختن باشگاه به آقای محجوب هستند نگرانی هایشان برطرف شود.

 

الماسی گفت: بدهی اعلام شده در هنگام واگذاری باشگاه به آقای محجوب 3 میلیارد تومان بود اما اکنون و با توجه به اتمام حسابرسی باشگاه، مبلغ بدهکاری باشگاه بیش از 10 میلیارد تومان اعلام شده است. در صورتی که در متن قرارداد چنین چیزی ذکر نشده بود و این برای یک باشگاه با قدمت چندین ساله که قبل از واگذاری به بخش خصوصی هیچ بدهکاری از خودش به جا نگذاشته بود و خدمات بسیار زیادی در فوتبال ایران داشته، دور از ذهن است.

 

وی در مورد واگذاری باشگاه ملوان به تجار ایتالیایی گفت: تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی به باشگاه ملوان ارائه نشده است اما ما از این امر استقبال کرده ایم و برای دوستان پیام فرستاده ایم که آماده همکاری کامل با این عزیزان هستیم و در صورت ارائه پیشنهاد رسمی حاضر به واگذاری باشگاهیم و ضمن تشکر از آقای درودگر بابت این پیشنهاد که فقط در رسانه ها مطرح کرده‌اند، خواهشمندیم با توجه به زمان محدود باقی مانده و تجربیاتی که در امر خصوصی سازی دارند، سریع‌تر اقدام فرمایند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. علی ملوانی   می 6, 2014  

  آقایان عامل ابهام در وضعیت ملوان فقط و وفقط و فقط محجوب هست
  نه معمایی مقصره و نه ایراندوست
  بازم میگم فقط محجوب مقصره
  تازه اگر معمایی مدیر عامله این امجدی چکاره است واسه خودش حرف میزنه و حتی محل باشگاه را دو دسته کرده یکی غازیان یکی هم انزلی؟!! این چطور باشگاه هایی که دو جا داره؟
  لطفا یکی توضیح بده

 2. رضا اصغری   می 7, 2014  

  در جلسه هماهنگی در ارتباط با فروش بلیت الکترونیکی مطرح شد
  انتقال سیستم بلیت فروشی به باشگاه‌ها در لیگ برتر فوتبال

  به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت سازمان لیگ، جلسه هماهنگی در ارتباط با فروش بلیت الکترونیکی امروز در دفتر ریاست سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

  در این نشست مهدی تاج، نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ، محمد رضا ساکت، مشاور عالی سازمان لیگ، علیرضا رحیمی، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، بهروز منتقمی، قائم مقام باشگاه پرسپولیس،علیرضا رضایی، مدیر عامل شرکت افق سبز ، کورش خزایی، خزانه دار سازمان لیگ و نسترن سلیمی کارشناس برنامه و بودجه سازمان لیگ حضور داشتند.

  بحث اصلی این نشست انتقال پروژه بلیت الکترونیک به باشگاه‌ها با توجه به الزامات AFC و فیفا بود که تمامی افراد حاضر در جلسه، موافق با انتقال سیستم بلیت فروشی الکترونیکی به باشگاه‌ها بودند که در این صورت، باشگاه نقش کارفرما و شرکت افق سبز نقش پیمانکار را ایفا خواهد کرد.

  مهدی تاج در این نشست بیان کرد : باید شرایطی از طرف سازمان لیگ و باشگاه‌ها برای اطلاع رسانی عمومی در زمینه بلیت فروشی الکترونیکی مثل استفاده از رسانه‌های عمومی فراهم شود و به طور کلی هزینه‌هایی برای آموزش عموم مردم یا نصب تابلوهای تبلیغاتی آموزشی توسط شرکت افق سبز در نظر گرفته شود.

  تاج افزود : اجرا تمامی موارد فوق بر عهده شرکت افق سبز ، تعهدات مالی با باشگاه‌ها و با توجه به الزامات AFC ، نظارت با سازمان لیگ فوتبال ایران است. رویکرد ما باید پایین آوردن قیمت کارت‌های فروش بلیت الکترونیک و ارائه تسهیلات صد در صد رفاهی برای تماشاگران باشد.

  در پایان این نشست مقرر شد تا تاریخ 25 اردیبهشت 93 ، گزارشی از نحوه توزیع بلیت الکترونیک از آغاز تا پایان مسابقه ارائه شود و آقایان رحیمی، مدیر عامل پرسپولیس ، منتقمی قائم مقام پرسپولیس، رضایی، مدیر عامل شرکت افق سبز، کاظمی، مسئول شرکت برهان مبین، مجری الکترونیکی کردن بلیت فروشی ورزشگاه‌ها، سهیل مهدی، مدیر برنامه و بودجه سازمان لیگ و کوروش خزایی ،خزانه دار لیگ، دید کلی پروژه را در قالب گزارشی به رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران ارائه دهند.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب