نقاط ضعف و قوت ملوان شناخت کافی داریم

افشین ناظمی در نشست خبری قبل از داربی گیلان، گفت: بازی داماش با ملوان حساسیت خاص خودش را دارد. البته این رقابت در مستطیل سبز است. ما در هفته‌ گذشته تمرینات تاکتیکی خوبی را پشت سر گذاشتیم و از نقاط ضعف و قوت ملوان شناخت کافی داریم. امیدوارم که فردا روز خوب ما باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم که فردا فوتبال زیبایی را هر دو تیم به نمایش بگذارند و تمام ایران این داربی را ببینند. البته ما در بازی فردا مرتضی ابراهیمی و میلاد فراهانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

سرمربی داماش در مورد حساسیت این دیدار گفت: همه بازیکنان به حساسیت این بازی واقفند. البته این بازی سه امتیاز بیشتر ندارد، ولی رقابت وجود دارد و این رقابت‌ هم خوب است، چون اگر این رقابت‌ها نباشد جذابیتی وجود ندارد.

وی در مورد میزبانی داماش گفت: تا به الان هر تیمی که به رشت آمده از نحوه میزبانی تیم داماش تعریف کرده و پیام من برای هواداران داماش این است که امیدوارم پیروز داربی گیلان هواداران باشند و از هواداران می‌خواهم به دور از حاشیه‌ها فرهنگ بالای مردم گیلان را به نمایش بگذارند.

ناظمی در مورد برخی از حاشیه سازیهای چند روز اخیر گفت: بهتر است به دنبال این حاشیه‌ها نباشیم. ما میزبان هستیم و ورزشگاه را خودمان انتخاب می‌کنیم ، چون این حق میزبان است. ورزشگاه عضدی رشت استانداردهای A آسیا را کسب کرده است و این استادیوم سرمایه‌ این شهر و استان است.

خبرگزاری دانشجویان ایران

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.