سرمربي ملوان انزلي

سرمربي ملوان انزلي گفت: خدا را ستايش مي‌كنم كه لطفش شامل حال ملوان شد و توانستيم در يك روز خوب با نتيجه‌اي ايده‌آل پاس همدان را مغلوب كنيم.

فرهاد پورغلامي پس از برتري ملوان در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بازيكنان ملوان در اين بازي نهايت زحمت خود را كشيدند. پاس همدان در نيمه اول بازي برابري با ما ارائه كرد و بازيكنان اين تيم با تجمع در زمين‌شان، تلاش در خنثي كردن حملات ملوان را داشتند به همين دليل در نيمه دوم از بازيكنانم خواستم كه بازي هجومي‌تري ارائه كنند كه در نهايت با به ثمر رساندن سه گل زيبا اين ديدار به سود ملوان پايان يافت.

وي تصريح كرد:‌ به هر ترتيب جدا از كسب اين نتيجه ايده‌آل، در اين بازي فوتبال زيبايي نيز از بازيكنان ملوان شاهد بوديم كه در مجموع حركات تركيبي تماشاگرپسندي از تيم ملوان ارائه شد. به هر ترتيب بايد به فوتبال ملوان احترام گذاشت كه در هفته‌هاي اخير با ارائه ديدارهاي تماشاگرپسند به نتايج ايده‌آلي نيز دست يافته‌اند.

سرمربي ملوان انزلي خاطر نشان كرد: به هر ترتيب سه امتياز اين ديدار برايمان مهم و حياتي بود. جدا از اين پيروزي، سوت پايان هر بازي برايمان در حكم شروع بازي بعد است و بايد تلاش كنيم در ديدارهاي آينده نيز اين روند موفقيت‌آميز را تكرار كنيم.

وي متذكر شد: هفته آينده با فولاد خوزستان ديدار خواهيم كرد كه حريف بسيار سرسخت و قدرتمندي است. متاسفانه براي آن ديدار محسن مسلمان و هادي تاميني را به دليل سه اخطاره شدن در اختيار نخواهيم داشت كه بايد ساير بازيكنان با همدلي و ارائه فوتبالي زيبا در ديدار آينده نيز به نتيجه‌ي مطلوب دست يابند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.