سرمربي تاجيکستان : ایرانیان ازبکستان را می برند

نيکلو کلازوويچ پس از شکست 6 بر يک برابر ايران در نشست خبري اظهار داشت:

بازي خوبي بود. افتخار بزرگي بود که به ايران آمدم و شهر زيباي تهران که مهيج بود را ديدم. بازي مقابل ايران و کي‌روش برايم افتخار بود. ما براي بازي دفاعي نيامده بوديم. تاجيکستان خود را براي حضور در جام ملت‌هاي 2013 آماده مي‌کند. مي‌خواهيم به جام ملت‌ها صعود کنيم. مي‌خواستيم مقابل ايران حمله کنيم، اما بعداز خوردن گل اول غافلگير شديم و بازيکنان عصبي شدند. در نيمه دوم با تعويض‌هايي که انجام داديم بهتر شديم و سيستم را عوض کرديم اما ايران تيم خيلي خوبي است و بهتر از ما بود. ايران امروز 6 بر يک پيروز شد ، البته مي‌توانست 10 بر يک به پيروزي برسد. اين نظر کي‌روش بود که از چه بازيکناني در تيم ملي ايران استفاده کند، شايد به ترکيب تيم ايران هم ايرادهايي وارد بود.

سرمربي تاجيکستان در مورد اينکه با تيم اصلي به ايران آمده است يا نه گفت: ما با ترکيب اصلي آمده‌ايم. به جز دو بازيکن که در روسيه هستند و به دليل مصدوميت همراه ما نبودند. اينکه برخي از تاجيک‌ها مي‌گويند ما با تيم اصلي نيامده‌ايم به حرفشان احترام مي‌گذارم اما اين نظر من است که چه کسي در ترکيب تيم بازي کند.

وي در مورد اينکه تاجيکستان با ازبکستان قابل مقايسه است گفت: ما را با ازبکستان مقايسه نکنيد. اين مقايسه غلط است. ما قطر را 2 بر يک در آلمان و در ديداري دوستانه برديم. ازبکستان هيچ شانسي براي پيروزي برابر ايران ندارد.

سرمربي تاجيکستان در پايان از مهمان‌نوازي ايرانيان تشکر و براي صعود تيم ملي ايران به جام جهاني آرزوي موفقيت کرد.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.