امروز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
۹:۴۴:۳۵ - سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سخنگوی باشگاه ملوان: بهشتی باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد
محمود آذرگون گفت: اگر واگذاری مالکیت ملوان به بهشتی صورت نگیرد اتفاق خاصی نیفتاده است. به گزارش ملوان نیوز ، پس از این که داریوش بهشتی از مالکیت باشگاه ملوان بندر انزلی انصراف داد،سخنگوی این باشگاه در گفت و گو با خبرنگار آنا عنوان کرد که بهشتی تا پایان امروز فرصت دارد به تعهداتش عمل […]

محمود آذرگون گفت: اگر واگذاری مالکیت ملوان به بهشتی صورت نگیرد اتفاق خاصی نیفتاده است.

به گزارش ملوان نیوز ، پس از این که داریوش بهشتی از مالکیت باشگاه ملوان بندر انزلی انصراف داد،سخنگوی این باشگاه در گفت و گو با خبرنگار آنا عنوان کرد که بهشتی تا پایان امروز فرصت دارد به تعهداتش عمل کند.

وی در ادامه افزود:«بهشتی تا الان به هیجکدام از تعهداتش عمل نکرده است.اگر امروز نیز وی در این زمینه اقدامی انجام ندهد فکر دیگری می کنیم.»

آذرگون درباره ناراحتی بهشتی بابت نداشتن حق امضا تصریح کرد:« وقتی که بهشتی هیچ کدام از قول هایی که داده را انجام نداده چگونه انتظار دارد به وی حق امضاء بدهیم. بهشتی قرار بود ۲۵ درصد از قرادادهای سال گذشته و ۲۰ درصد از قراردادهای امسال را پرداخت کند. اما تا الان این کار را نکرده است.»

سخنگوی باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که واکنش هیات مدیره ملوان در قبال کناره گیری بهشتی از مالکیت این باشگاه چه خواهد بود؟عنوان کرد:«بهشتی تا پایان امروز فرصت دارد به تعهداتش عمل کند. در غیر اینصورت فکر دیگری خواهیم کرد. ضمن این که وی یک چک ۲۰ میلیارد تومانی به عنوان ضمانت نزد ما دارد.»

آذرگون درباره صحبت های بهشتی مبنی بر اینکه سخنگوی باشگاه ملوان برای حضور در انزلی پول بنزین اتومبیلش را هم از باشگاه طلب می کند گفت:«این حرف ها واقعیت ندارد. من در ۶ سال گذشته ریالی از باشگاه ملوان دریافت نکرده ام. بهشتی بابت این اظهارات باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد و حرف‌های خود را ثابت کند.»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. sari   مرداد ۶, ۱۳۹۴  

    خدایا شکر حداقل در این فصل با تجربه تر شدهاید

    • محمدرضا عبدشهری   مرداد ۶, ۱۳۹۴  

      چه فایده


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب