سازمان لیگ حق تعویق بازی استقلال و ملوان را ندارد/ بازی‌های رئال و بارسا هم لغو می‌شود؟!

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس دراگون اسکوچیچ ، در مورد تعویق احتمالی دیدار استقلال و ملوان اظهار داشت: برای این تصمیم خیلی دیر شده است ما دو هفته قبل بازی‌هایمان تمام شد اما به احترام برنامه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال منتظر این بازی ماندیم و برای آن برنامه‌ریزی کردیم بنابراین سازمان لیگ اکنون حق ندارد این دیدار را لغو کند و به تیم‌های دیگر بی‌توجه باشد. من به بازیکنانم استراحت ندادم و در دو هفته گذشته هم خودم به کشورم نرفتم تا خانواده‌ام را ببینم. ایران ماندم تا تیم را برای بازی با استقلال آماده کنم.

وی در مورد اینکه هنوز این بازی به صورت قطعی لغو نشده گفت:‌ می‌خواهم از شما بپرسم در نقاط دیگر دنیا هم که بازی‌های ملی برگزار می‌شود چه اتفاقی رخ می‌دهد. آیا بارسلونا و رئال که 15-16 ملی‌پوش دارند بازی‌هایشان به تعویق می‌افتد؟ پس باید طبق برنامه جلو برویم اگر سازمان لیگ هم قصد تعلیق این بازی را داشت باید زودتر از اینها اقدام می‌کرد نه آنکه 7 روز مانده به مسابقه چنین چیزی را بگوید.

وی در مورد شرایط فنی بازی گفت: استقلال تیم خوبی است و موقعیت صدرنشینی در نیم‌فصل را هم دارد اما ما هم تیم خوبی هستیم و می‌خواهیم در این بازی نتیجه بگیریم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه نتیجه گرفتن یعنی مساوی مقابل استقلال،‌گفت: چرا فقط یک امتیاز ما هر سه امتیاز را می‌خواهیم ما به برنده شدن مقابل استقلال هم فکر می‌کنیم.

وی در مورد اینکه ملوان با وجود مشکلات مالی در نیم‌فصل اول خوب نتیجه گرفته است، گفت: ما مشکل مالی داریم اما کار خودمان را انجام می‌دهیم من و همه بازیکنان ملوان می‌خواهیم هر روز بهتر و قوی‌تر شویم و سخت هم برای رسیدن به این هدف کار می‌کنیم.

اسکوچیچ در مورد اینکه ملوان در پایان فصل چه جایگاهی در جدول خواهد داشت، گفت: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم ما فقط سخت کار می‌کنیم و روز به روز بهتر خواهیم شد.

9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.