زمان شروع نقل و انتقالات اعلام شد

مهدي تاج، سرپرست سازمان ليگ در نامه اي به علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال، برنامه زمان‌بندي آغاز و پايان رقابتهاي ليگ برتر و جام حذفي 92-93 را اعلام کرد.

در اين نامه آمده است: با توجه به تقويم مسابقات بين المللي در فصل ورزشي 92-93 که عبارتند از مسابقات مقدماتي جام جهاني 2014، بازيهاي مقدماتي جام ملتهاي 2015، رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا و حضور نمايندگان ايران در اين رقابت‌ها و روزهاي خاص فيفا، با در نظر گرفتن اردوهاي تيم ملي جهت آمادگي تيم ملي ايران و مناسبتهاي ملي و مذهبي، به منظور استفاده بهينه از زمانهاي در اختيار و با هدف کاستن از فشردگي مسابقات و رفع بخشي از معضلات و مشکلات پيش‌رو، در برنامه ريزي و اجراي آن، پيشنهاد مي شود در صورت موافقت و امکان انجام هماهنگي با فيفا و کنفدراسيون فوتبال آسيا، زمان نقل و انتقالات پيش فصل از 21 ارديبهشت 92 تا 15 تير92 منظور شود. همچنين شروع مسابقات ليگ برتر از 21 تيرماه 92، تعطيلات نيم فصل از 16 دي 92 تا 12 بهمن 92 و زمان پايان مسابقات ليگ برتر و جام حذفي پايان ارديبهشت 93 در تقويم منظور شود.

بديهي است در صورت صعود تيم ملي کشورمان به جام جهاني 2014 برزيل، ترتيبي اتخاذ مي شود تا مسابقات حداقل يک ماه پيش از آغاز جام جهاني خاتمه پيدا کند.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.