زارع : کاش گلم 3 امتیازی بود

بازي بسيار خوبي را مقابل تيم فوتبال پرسپوليس انجام داديم ما براي تمام دقايق بازي برنامه داشتيم و به نظرم با بازي خوب و هجومي ما گواهي مي دهد که ملوان مستحق برتري برابر پرسپوليس بود. موقعيت‌هاي بسيار زيادي را روي دروازه پرسپوليس خلق کرديم و حريف فقط چشم به ضد حملات داشت اما متأسفانه فقط از دو موقعيت استفاده کرديم که اين براي ما ناراحت‌کننده بود چون به حق خود نرسيديم.

زارع در خصوص نرفتنش به سمت نيمکت پرسپوليس نيز گفت:

 چون کسي را نمي‌شناختم به سمت نيمکت پرسپوليس نرفتم. اصلاً مي‌خواستم به سمت نيمکت بروم و چه چيزي بگويم؟! من هيچ‌وقت و در قبال هيچ تيمي اين کار را نخواهم کرد مخصوصاً در بازي پرسپوليس که سرمربي تيم يک خارجي بود.

هافبک ملوان درباره خوشحالي پس از گلش نيز تأکيد کرد:

هر بازيکني که گل مي‌زند حق دارد که خوشحال باشد. خدا جاي حق نشسته و من هم براي تيم شهرم گلزني کردم اما اي کاش گل من 3 امتيازي بود اما متأسفانه نشد.

زارع درباره بازي‌هاي جام حذفي و رويارويي پرسپوليس و ملوان خاطرنشان کرد:‌

شرايط جام حذفي کاملاً با بازي‌هاي ليگ متفاوت است ما کار سختي را در ورزشگاه آزادي مقابل پرسپوليس و هوادارانش داريم اما ملوان ثابت کرد که حريف دست و پا بسته‌اي نيست و براي تمام بازي‌هايمان برنامه‌ داريم. هرگز جام حذفي را ساده نمي‌گيريم و با جديت اين بازي‌ها را دنبال مي‌کنيم.

هافيک ملوان در پايان تأکيد کرد:

 البته بايد اين را اعلام کنم که در انزلي درست است به سمت نيمکت پرسپوليس نرفتم اما با بازيکنان تيم ديدار داشتم و هيچ مشکلي در اين مورد نبود. اميدوارم که ملوان بتواند در فصل جاري با بازيکنان خوب و با تجربه‌ايي که در اختيار گرفته سالي درخشان را پس از مدت‌ها در فوتبال ايران داشته باشد چون خوشبختانه فوتبال بسيار خوب، هجومي و رواني را بازي مي‌کند

9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.