زارع به خاطر ملوان از خیلی تیم ها گذشت

به گزارش Malavan.ir امیرحسین فشنگچی در گفت و گو با خبرنگار اوج، درباره شرایط ملوان اظهار داشت: اوضاع تیم چندان خوب نیست. چند هفته ای است نتایج خوبی نمی گیریم اما خوشبختانه از نظر تمرینی شرایط خوب است. انشاءالله در آینده نتایج قبل را جبران می کنم.

وی ادامه داد: مشکلات مالی هم وجود دارد اما فعلا زیاد حاد نیست و باید زمان بگذرد که ببینیم مشکلات مالی پیدا می کنیم یا خیر.

مدافع ملوان درباره دیدار با تراکتورسازی عنوان کرد: بازی بسیار سختی با تراکتورسازی داریم. این تیم مدعی است و اما باید نتیجه خوبی بگیریم و قطعا برای کسب امتیاز به تبریز می رویم.

فشنگچی درباره شعارهایی که هواداران ملوان در بازی قبلی علیه مازیار زارع سر دادند، تاکید کرد: به نظر من مازیار اسطوره ملوان است و نباید با او اینگونه رفتار شود. هواداران باید پشت ما باشند. زارع از خیلی از تیم ها گذشت و پول های زیادی را قبول نکرد تا برای ملوان بازی کند و با توجه به زحماتی که برای ملوان کشیده این رفتار شایسته اش نیست.

مدافع ملوان درباره تقابلش با جواد کاظمیان در بازی با تراکتورسازی اظهار کرد: جواد دوست خوب من است و در تراکتورسازی هم عملکرد خوبی داشته است اما در این بازی نمی تواند کاری از پیش ببرد. جدا از شوخی امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی در تبریز کسب کنیم و با دست پر برگردیم.

فشنگچی در پایان درباره نیمکت نشینی حسن اشجاری افزود: نیمکت نشینی حسن به خاطر من نیست. مربی اینطور تشخیص داده که او در ترکیب قرار نگیرد. تا جایی که من می دانم اسکوچیچ معتقد است او از نظر بدنی عقب است اماحسن تجربه بیشتری نسبت به من دارد و امیدوارم زودتر برگردد چون به نظرم می تواند به ملوان کمک کند.

ملوان بندرانزلی
ملوان بندرانزلی
9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.